Cemalettin Tınaztepe Türkiye 3'üncüsü

  • Eklenme Tarihi :11.05.2022 | 08:53
  • Muhabir :

Defne Koçören Cemalettin Tınaztepe Ortaokulu küçük erkek Voleybol Takımı Türkiye 3.’sü olarak önemli bir başarıya imza attı.

Cemalettin Tınaztepe Türkiye 3'üncüsü

Başarılı okul önce Hatay’daki müsabakalarda birinci oldu, ardından Kahramanmaraş’ta bölge şampiyonasında birinci geldi. Batman’daki Türkiye yarı finallerinde oynanan tüm maçlarını set vermeden kazanan Defne Koçören Cemalettin Tınaztepe Voleybol Takımı, birinci olarak üst tura çıkmayı başardı.

26-30 Nisan tarihleri arasında Çankırı ilinde düzenlenen Küçük Erkekler Voleybol Türkiye finallerinde Türkiye 3.’sü olan Defne Koçören Cemalettin Tınaztepe Ortaokulu büyük bir başarıya imza attı. Okul Müdürü Asıf Tuncer, 90 öğrenci mevcutlu küçük bir köy okulu iken büyükşehir yasasıyla mahalle olan Defne Koçören Ortaokulu’nun elde ettiği başarıyla gurur duyduklarını belirterek, “Bize bu mutluluğu yaşatan öğrencilerimize ve Beden Eğitim Öğretmenimiz Cemal Semerci’ye çok teşekkür ediyoruz. Hem ilimizi hem de ilçemizi başarıyla temsil eden okul takımımızı başarılarından dolayı kutluyorum. Emeğe geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu. (Haber Merkezi)