ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIZ

  • Eklenme Tarihi :05.12.2022 | 12:45
  • Muhabir :

Atakaş Hatayspor’un Teknik direktörü Volkan Demirel, dünya kupası nedeni ile lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirdiklerini söyledi.

ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIZ

Aranın ardından çok daha olacaklarını belirten Demirel, “Lige verilen arada gördüğümüz eksikler üzerine çalışıyoruz. Ara sonrası çak daha iyi bir Hatayspor izlettireceğiz.” dedi.

SÜPER Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor, dünya kupası nedeniyle lige verilen arada hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Volkan Demirel yönetiminde hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar hafta sonunu günde çift idman yaparak geçirdiler.

Osman Çalgın tesislerinde gerçekleştirilen sabah idmanında dar alan çalışması yapan Bordo-Beyazlılar öğleden sonra, öğleden sonra pas dirili ve şut çalışması yaptı. Antakya’daki son idmanını dün yapan Bordo-Beyazlı futbolculara 1 gün izin verildi.

6 ARALIK’TA ANTALYA’DA TOPLANACAKLAR

Antakyadaki hazırlık çalışmalarını tamamlayarak bugünü izinle olarak geçiren Ataktaş Hatayspor, yarın Antalya’da toplanacak. 10 günlük Antalya kampının ilk çalışmasını Çarşamba günü yapacak olan Bordo-Beyazlılar 10 günlük Antalya kampında en az 2 hazırlık maçı yapmanın planlarını yapıyor.

Lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirdiklerini belirten Atakaş Hatayspor’un Teknik direktörü Volkan Demirel ara sonrası daha iyi bir Hatayspor izlettireceklerini söyledi.

ANTALYA’DA DEVAM EDECEĞİZ

Antakya’da yaptıkları hazırlık çalışmalarına nokta koyduklarını ve Antalya kampı ile çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Demirel, “Dünya kupası nedeniyle lige verilen 45 günlük arayı çalışarak çok iyi bir şekilde değerlendiriyoruz. Sakatlıklarını atlatan oyuncularımızın da aramıza katılmaları bizleri son derece sevindirdi. Ara öncesi ligde yakaladığımız çıkışı, aranın ardından da sürdürmek istiyoruz. Bunun içinde çok çalışıyoruz. Futbolcularımın idmanlarda or8taya koyduğu performanstan oldukça memnunum.” dedi.