CUMA GÜNÜ TOPBAŞI

  • Eklenme Tarihi :22.11.2022 | 14:31
  • Muhabir :

Dünya Kupası nedeniyle lige verilen 45 günlük aranın ilk bölümünde izin yapan Atakaş Hatayspor, Cuma günü topbaşı yapacak.

CUMA GÜNÜ TOPBAŞI

15 gün kendi tesislerinde hazırlıklarını sürdürecek olan Bordo-Beyazlılar, Antalya’da kamp çalışmalarını sürdürecek.

SÜPER Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor, Cuma günü kendi tesislerinde toplanarak topbaşı yapacak. 25 Kasım Cuma günü hazırlıklarına başlayacak olan Bordo-Beyazlılar 15 gün kendi tesislerinde hazırlıklarını sürdürecek. 15 günlük hazırlık döneminden sonra Antalya’ya geçecek olan Atakaş Hatayspor, burada hazırlık maçları oynayarak hazırlık kampına son noktayı koyacak.

ARA TRANSFER DÖNEMİ HAREKETLİ GEÇECEK

Bordo-Beyazlıları hareketli bir ara transfer dönemi de bekliyor. Ara transferde en az 5 futbolcuyu renklerine bağlamayı düşünen Atakaş Hatayspor’da yönetim şimdiden transfer için kolları sıvadı. Ligi ilk 10 sırada tamamlamayı hedefleyen Bordo-Beyazlılar Teknik direktör Volkan Demirel’in de tavsiye ettiği futbolcularla iletişim kurarak transfer çalışmalarına başladı. 12 Ocak’ta başlayacak olan ara transfer döneminde hareketli günler geçirmesi beklenen Bordo-beyazlıların önündeki tek ve en büyük engel finansal durumu.

İSİMLER BELİRLENDİ

Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmenin planlarını yapan Atakaş Hatayspor, transfer edeceği isimleri şimdiden belirledi. 4-5 isimle görüşen Bordo-Beyazlı yönetimin görüştüğü isimlerle anlaşmaya çok yakın olduğunu öğrenildi. Görüşülen isimlerle 6 aylık kiralık ve satın alma opsiyonu gelecek isimlerinde olduğu öğrenilirken, Beşiktaş’ın sözleşmesini feshettiği Teyler Boyd ile anlaşıldığı ama Teknik Direktör Volkan Demirel’in bu futbolcuyu istemediği için transferinden vazgeçildiği gelen bilgiler arasında yer aldı. 

GİDECEKLER DE VAR

Hareketli bir ara transfer dönemi geçirmesi beklenen Atakaş Hatayspor’dan devre arasında ayrılacak futbolcularında isimleri şimdiden belirlendi. Yönetimin yolları ayırmak istediği futbolcularla masaya oturulacak. Gelecek isimlerinde Bordo-Beyazlı taraftarları tatmin edecek isimler olduğu belirtilirken, Ocak ayında başlayacak olan ara transfer döneminde gelecek isimler takıma ayrı bir güç katacak.