DEMİREL’LE ARKADAŞ GİBİYİZ

  • Eklenme Tarihi :17.11.2022 | 10:25
  • Muhabir :

Futbolculuk hayatında Volkan Demirel gibi bir Teknik adam görmediğini belirten Vranjes, Yunan basınına verdiği demeçte, “Kendisi harika ve nevi şahsına münhasır bir insan.

DEMİREL’LE ARKADAŞ GİBİYİZ

Hayatımda bu tip bir teknik adamla hiç karşılaşmadım. Demirel’le arkadaş gibiyiz” dedi.

ATAKAŞ Hatayspor’un başarılı stoperlerinden Ognjen Vranjes, Teknik Direktörleri Volkan Demirel ile arkadaş gibi olduklarını söyledi.  Lige verilen arada Yunan basınına konuşan Vranjes, hocaları Volkan Demirel’e resmen övgüler yağdırdı. Böyle bir teknik direktör görmediğini belirten Bosna Hersekli oyuncu, “Daha önce Volkan Demirel gibi bir teknik adamla hiç karşılaşmadım.” dedi.

Süper Lig ekiplerinden Hatayspor'da forma giyen Ognjen Vranjes, teknik direktörü Volkan Demirel hakkında Yunanistan basınına önemli açıklamalarda bulundu. Demirel ile aralarında arkadaşça bir ilişki olduğunu belirten Vranjes, "Kendisi harika ve nevi şahsına münhasır bir insan. Hayatımda bu tip bir teknik adamla hiç karşılaşmadım." diyen Vranjes, genç teknik adama sınırsız bir saygı duyduğunu ve çalıştığı en iyi teknik direktörlerden biri olduğunu belirtti. Bosna Hersekli oyuncu hocası için ayrıca, "Harika bir teknik adam olacak, ben de başarısı için elimden geleni yapacağım." dedi.

VOLKAN DEMİREL'İN HATAYSPOR KARNESİ

Süper Ligin ilk 6 haftasında 1 puan toplayan Atakaş Hatayspor, Volkan Demirel, döneminde 7 maçta 13 puan topladı.   Hatayspor'a geldiğinden bu yana 7 resmi maça çıkan Demirel, bu karşılaşmalardan 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı.  41 yaşındaki çalıştırıcı, maç başına 1.63 puan ortalaması yakaladı.