Erdoğan Ayrılık Sinyali Mi Verdi?

  • Eklenme Tarihi :17.05.2022 | 08:23

Deplasmanda geri düştüğü karşılaşmada beraberliği yakalamasına rağmen sahadan 3-1’lik mağlubiyetle ayrılan Atakaş Hatayspor’da, Teknik Direktör Ömer Erdoğan’ın maç sonunda konuşmak istememesi gündem oldu.

Erdoğan Ayrılık Sinyali Mi Verdi?

Bu görüntü Erdoğan ayrılık sinyalleri mi verdi sorusunu akıllara getirdi.

ATAKAŞ Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, İttifak Holding Konyaspor maçı sonrasında ilk defa konuşmak istemediğini söyledi. Çok üzgün ve bitkin görünen Erdoğan, “Maçla ilgili çok uzun yorum yapmak istemiyorum. Konyaspor’un teknik kadrosunu ve futbolcularını aldıkları galibiyetten dolayı kutluyorum” dedi. Gelecek için ne düşünüyorsunuz sorusunu da cevapsız bırakan Erdoğan, “Bu konuda konuşmak istemiyorum” diyerek yayıncı kuruluşun röportajını bitirdi.

 

TARAFTAR ANLAM YÜKLEMEYE ÇALIŞTI

Erdoğan’ın bu açıklamaları özellikle sosyal medyada çok tartışıldı. Konya Mağlubiyeti ile deplasmanda 9’uncu maçında da galip gelemediği gibi son 8 haftadır da çok kötü bir grafik çizen Bordo-Beyazlılarda Teknik Direktör Ömer Erdoğan’ın Konyaspor yenilgisinin üzüntüsünden mi? Yoksa Hatayspor’dan ayrılmayı düşünmesinden mi böyle bir açıklama yaptığı tartışılırken, taraftarlar yorumlarında Erdoğan’ın Atakaş Hatayspor’dan ayrılık sinyali verdiği konusunda birleşti.

GİRESUNSPOR MAÇI SON MAÇI OLABİLİR

Atakaş Hatayspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Teknik Direktör Ömer Erdoğan’ın bu hafta sonu Hatay stadında oynanacak olan Giresunspor maçı son maçı olabilir. Alınan üst üste kötü sonuçlardan sonra moralsiz olduğu gözlenen, İttifak Holding Konyaspor maçının ardından bu moralsizliğine, yorgunluk ve bitkinliğin eklendiği hissedilen Erdoğan’ın Hatay’da kalıp kalmayacağını Giresunspor maçının sonucu belirleyebilir.

AYRILMAYACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, sezon ilk yarısında işler iyi giderken, kendisi ile yapılan röportajlarda Hatayspor ile 1 yıllık daha sözleşmesinin bulunduğunu ve başka bir takıma gitmek istemediğini söylemişti. Ligin ilk 13 haftasında takımı ile birlikte mükemmel bir grafik çizen ve lig ikinciliğine kadar yükselen Bordo-Beyazlıların teknik direktörü Ömer Erdoğan, takımdan ayrılma olasılığının yüzdü 50 olduğu öğrenilirken, Bordo-Beyazlı yönetimin Erdoğan’ı takımın başında tutmak istediği de gelen bilgiler arasında. (Yaser ÇAPAROĞLU)