GALİBİYET HESABI

  • Eklenme Tarihi :26.08.2022 | 08:05

Ligin puansız 4 takımından biri olan Atakaş Hatayspor, Kasımpaşa deplasmanında galibiyeti hedefliyor.

GALİBİYET HESABI

Tüm hazırlıklarını galibiyet hesabı üzerine yapan Bordo-Beyazlılar, Kasımpaşa maçından galibiyetle ayrılıp üzerindeki kara bulutları dağıtmak istiyor.

SÜPER Ligde puansız 4 takımdan biri olan Atakaş Hatayspor, Kasımpaşa maçından galibiyetle ayrılıp üzerindeki kara bulutları dağıtmak istiyor. Galibiyet parolası ile hazırlandığı Kasımpaşa maçından galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapan Bordo-Beyazlılar hazırlıklarını Teknik direktör Serkan Özbalta nezaretinde sürdürüyor. Osman Çalğın tesislerinde yapılan ve 1 saat 55 dakika süren idmana dinamik ısınma ile başlayan Bordo-Beyazlılar, dinamik ısınmanın ardından pas dirili çalışması yaptı. Dar alanda top kampa çalışması ile tamamlanan idmanda Teknik direktör Serkan Özbalta hata yapan futbolcularını uyardı.

 

KAZANMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DÜŞÜNMÜYORUZ

Futbolcularıyla sık sık toplantı yaparak Kasımpaşa maçının önemini anlatan Teknik direktör Serkan Özbalta kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini söyledi. Kaybettikleri Trabzon ve Gaziantep maçlarında ortaya koydukları futboldan memnun olduğunu belirten Özbalta, “Nasıl oynarsanız oynayın, tabelayı kendi lehinize döndürmediğiniz zaman sıkıntı yaşarsınız. Bizde şu anda bunu yaşıyoruz. Gerek Trabzon maçında gerekse Gaziantep maçlarında hem futbol olarak hemde mücadele olarak iyi şeyler yaptığımıza inanıyorum.” dedi.

 

DAHA LİGİN BAŞINDAYIZ

Ligde henüz 3 haftanın geride kaldığını bu haftaların birini de maç oynamadan geçtiklerini belirten Özbalta, “Daha ligin başındayız, oynadığımız maçlarda zorluk derecesi yüksek olan maçlar. Bunun arkasına sığınmıyorum. Kesinlikle yanlış anlaşılmasın ama yapılan eleştiriler için daha erken olduğunu düşünüyorum. Çünkü henüz ligin başındayız. İki maç oynadık. Kaybettik. Oyun olarak ili durumdayız. Tek eksiğimiz girdiğimiz pozisyonları değerlendirememek. Bunu da aramıza katılacak olan yeni arkadaşlarla çözeceğimize inanıyorum.”

TARAFTARLARIMIZ HAKLI

“Oynadığımız iki karşılaşmada aldığımız mağlubiyetlerle taraftarlarını üzdük. Ama bizde en az onlar kadar üzüldük. Şimdi başımızı kaldırma ve ileriye bakma zamanı. Bizi desteklemeye devam etsinler. Kasımpaşa maçından itibaren taraftarlarımıza farklı bir Hatayspor izlettireceğiz. Kasımpaşa maçı bu yüzden bizim için çok önemli. Çıkıp bu maçı kazanmak ve ileriye bakmak istiyoruz. Moral ve motivasyonumuzun üst düzeyde kalması bizim için önemli. Bu yüzden taraftarlarımızın desteğine her zamankinden çok ihtiyacımız var.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)