GENÇ KALECİ MİLLİ TAKIMDA

  • Eklenme Tarihi :03.02.2023 | 09:28
  • Muhabir :

TÜRKİYE Futbol Federasyonu gelişim liginde mücadele eden Atakaş Hatayspor’un U15 takımının kalecisi Emir Dadük, U15 Milli takımının İtalya ile oynayacağı maçın kadrosuna çağrıldı.

GENÇ KALECİ MİLLİ TAKIMDA

Daha önce TFF’nin Riva tesislerinde yapılan U15 milli takımının kampına çağrılan ve 5 gün süren kampta çalışmalara katılan genç kaleci, kam sonrası U15 milli takımının hocaları tarafından U15 Milli takımının İtalya ile oynayacağı maçın aday kadrosuna davet edildi.

U15 Milli Takımının 14-16 Şubat 2023 tarihlerinde deplasmanda İtalya ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular, 9 Şubat 2023 Perşembe günü saat 12.00'de TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

Atakaş Hatayspor’un U15 takımının kalecisi Emir Dadük’te kampa katılacak.

Başarılı genç kaleci aldığı davetin çok değerli olduğunu belirterek, “Her Türk oyuncunun hayali milli formayı giymektir. Benimde hayalim buydu. Hayalımın gerçekleşmesi beni mutlu etti. Bu seviyede milli takımın formasını giymek benim için büyük bir onur” dedi. (Yaser ÇAPAROĞLU)