GENÇLİK HAFTASI SPORTİF FAALİYETLERİ BAŞLADI - Hatay Söz Gazetesi

GENÇLİK HAFTASI SPORTİF FAALİYETLERİ BAŞLADI

  • Eklenme Tarihi :16.05.2024 | 13:28
  • Muhabir :ÖMER ÖZTÜRK

GENÇLİK HAFTASI SPORTİF FAALİYETLERİ BAŞLADI

Hatay’ın İskenderun ilçesinde 19 Mayıs’ın 105’inci yıldönümü ve Gençlik Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde sportif faaliyetler heyecanlı karşılaşmalarla sürüyor.

 

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın kutlama etkinlikleri kapsamında sportif faaliyetlerle ilgili açıklama yapan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Ferit Gündel, “Her sene olduğu gibi bu sene de coşkuyla kutlamayı istiyoruz. İskenderun’umuzda özellikle 15 ile 21 Mayıs tarihleri arası ‘Gençlik haftası’ dolayısıyla bizim sportif faaliyetimiz başladı. İki haftadır devam ediyoruz” dedi.

HALKIMIZI KATILMAYA DAVET EDİYORUM

Pek çok branşa sportif faaliyetlerin başladığını ifade eden İlçe Müdürü Ali Ferit Gündel “Çocuklarımızı 8-10 sportif branşta, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı sportif yarışmalarına kattık. Turnuvalarımız devam ediyor. Ayın 15’i itibariyle Gençlik yürüyüşümüzle 19 Mayıs programımıza başlayacak. Gençlik yürüyüşümüz kaymakamlığın önünden başlayacak, Çelen alanına kadar yürüyüş yapılacak. Geçlerimizle beraber çelengimizi sunacağız bu yaptığımız pek çok etkinliğin yanında sportif faaliyetlerimizin ödül törenleri ayın 17 sinde,  salonumuzda olacak. Pek çok resim sergimiz konserimiz gençlik kapsamında yapılacak gençlik spor müdürlüğümüz tarafından bu faaliyetlerimizin hepsine bütün halkımızı coşkulu bir şekilde katılmaya davet ediyorum” diye konuştu.