HAKAN BOLAT VEDA ETTİ

  • Eklenme Tarihi :29.05.2024 | 16:17
  • Muhabir :Haber Merkezi

HAKAN BOLAT VEDA ETTİ

 Türkiye 2. Liginde mücadele eden İskenderunspor’un Kulüp Başkanı Hakan Bolat, İskenderun’a veda etti. Sosyal medya hesabı üzerinden sitem dolu bir acıkama yaparak, İskenderunspor’n Kulüp Başkanlığını bıraktığını belirten Bolat, “Büyük bir heyacan ve aşk ile başladığım iskenderunspor başkanlığı, maalesef son iki yıl stadsız mücadele etmek ve deprem felaketi  ile benim için acı ve zor mücadeleye dönüştü. Yine de şehrimizi en iyi şekilde iki yıl temsil ettik. maalesef benim için en büyük hayal kırıklığı belediye başkanlığı seçimlerinden sonra oldu. Eskisinden daha fazla yalnız kaldım.

Gönül isterdiki Hatayspor un kümede kalması için verlien desteğin yüzde onu Play Off yolunda İskenderunspor’a verilseydi. Geldiğim bu durumda  aile olarak maddi ve manevi olarak çok yorulduk.

Küresel ekonomik sıkıntıların devam ettiği bu ortamda tek başımıza devam etmemiz mümkün değildir.

Bu nedenlerdendir ki, İskenderun Spor’u kapatmak zorundayız. Tabiki İskenderunspor’u devam ettirmek, isteyen varsa kulübü devir edebiliriz . Ama ben böyle bir babayiğidin çıkacağını tahmin edemiyorum. Ne yaptıysam çocukluk hayalim için yaptım. Hiç pişman değilim , bir şampiyonluk yaşadık ve ömür boyu saklıyacağım bu fotoğrafım var. Tüm Haklarım İskenderunspor Taraftarlarına helal olsun. Hoşçakalın Allaha emanet olun” dedi.