HAKEM KONUSUNDA CİDDİ SIKINTIMIZ VAR!

  • Eklenme Tarihi :18.10.2022 | 10:35

Hafta sonu konuk ettiği Karacabey maçının değerlendirmesini yapan İskenderun spor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, “Maçı kaybettik, ancak hakem konusunda ciddi sıkıntılarımız var” dedi.

HAKEM KONUSUNDA CİDDİ SIKINTIMIZ VAR!

Mehmet Kurt Spor tesislerinde haber ekibimize Karacabey maçında ve saha dışı yaşanan olayları anlatan turuncu-mavili ekibin kulüp başkanı Hakan Bolat “Karacabey maçını kaybettik, orda tebrik ettim, buradan da tebrik ediyorum. Golü atan oyuncuya baktığınızda eliyle topu durduruyor hakem golü verdi. Ben yenildiğimiz zaman hakemlerin arkasına sığınacak adam değilim. Geçen sene de oldu, hakem performansıyla ilgili sıkıntılar olabilir, ben her zaman hakemlerin arkasında durdum ama bu hakem performansıyla ilgili bir durum değildi, bu hakem art niyetli! Kesinlikle bizi oynatmamaya çalışan bir hakemdi. Kaç tane maçta gördünüz, yan hakem ofsait bayrağını açmıyor, kendisi ofsait veriyor. Nasıl görüyor? Normal şartlarda of sait bayrağını görmesi lazam. Biz gole giderken hakim durduruyor of sait veriyor. Maçta bizi aleyhimize verilen kasıtlı 12 karar var” şeklinde konuştu.

KAYGILIYIM, DÜĞMEYE Mİ BASILDI!

İskenderunspor’un şampiyon olmaması için düğmeye mi basıldı? Korkusu içerisinde olduklarının altını çizen Başkan Bolat “En çok korktuğumuz şey bu, İskenderunspor şampiyon olmasın diye düğmeye mi basıldı! Bu konuda çok büyük gücümüz de, şehrin birleştiği de yok, ben tek başıma mücadele ediyorum, Federasyondan, ondan bundan… Tek korktuğum şey geçen seneki gibi oyunların filmlerin içine mi girdik! Bundan dolayı kaygılıyım Kendi evimizde yaklaşık 14 ay sonra ilk defa mağlubiyet aldık “14 ay sonra yenildik. Daha önce de aynı statta yenilmiştik, yine bu statta yenildik. Kötü oynadık, bunun hiçbir şekilde mazereti yok. İkinci yarı iyi oynadık, ikinci yarıdaki oyunumuzu ilk yarı oynasaydık, maç farklı olabilirdi. Biz hiçbir bahaneye sığınmıyoruz ama hakemler de dikkat etsinler, bizim üzerimize oynamasınlar. Futbol sahada kazanılır, biz sezon sonunda kim şampiyon olursa olsun tebrik edeceğiz. Yeter ki centilmence olsun, yeter ki düzgün olsun, çünkü biz çok çaba sarf ediyoruz…”