HATAY 3 MAÇ YAPACAK

  • Eklenme Tarihi :15.07.2022 | 09:33
  • Muhabir :

Erzurum’da yeni sezon hazırlık çalışmalarını sürdüren Atakaş Hatayspor yeni sezon öncesinde 3 hazırlık maçı yapacak.

HATAY 3 MAÇ YAPACAK

SÜPER lig temsilcisi Atakaş Hatayspor, Erzurum’da hazırlık maçlarına başlıyor. Teknik Direktör Serkan Özbalta nezaretinde 2. etap hazırlık çalışmalarını sürdüren Bordo-Beyazlılar ilk hazırlık maçını bugün oynayacak. Erzurum Yüksek İltifa’da oynanacak olan karşılaşmada ilk hazırlık maçını Çaykur Rizespor ile oynayacak olan Atakaş Hatayspor, bu karşılaşmada Özbalta futbolcularının son durumlarını gözlemlemiş olacak. Karşılaşma saat 17.00’de başlayacak. İlk hazırlık maçını Çaykur Rizespor ile oynayacak olan Bordo-Beyazlılar. 2. hazırlık maçını Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynayacak.

 

MAÇ KAMP MERKEZİNDE

Erzurum maçı da Yüksek İltifa kamp merkezinde oynanacak, Türkiye Futbol Federasyonu 1. lig ekiplerinden Erzurumspor ile oynanacak olan karşılaşma ise 18 Temmuz’da saat 17.00’de başlayacak. Bordo-Beyazlılar son hazırlık maçlarını ise Süper lig temsilcisi Ümraniyespor ile oynayacak. Geçtiğimiz sezon 1. ligde şampiyon olarak süper lige çıkan Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek olan Atakaş Hatayspor, hazırlık maçlarına bu karşılaşma ile son noktayı koyacak. Karşılaşma 23 Temmuz’da saat 17.00’de oynanacak.

HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR

Öte yandan bayram sonrası 2. etap hazırlık çalışmalarına başlayan, Atakaş Hatayspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Serkan Özbalta nezaretinde hazırlıkların sürdüren Bordo-Beyazlılar günde çift idman yapıyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde çift idmanla hazırlıklarına devam eden Atakaş Hatayspor’da bir taraftan da transfer çalışmaları bütün hızıyla sürüyor. Kısıtlı bütçesiyle iyi bir kadro kurmanın yollarını arayan yönetim bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor.

 

SIK ELEYİP SIK DOKUYORLAR

Yaşanan ekonomik sıkıntı ve döviz kurunun durmadan dalgalanmasından dolayı transferde zorluk çeken Atakaş Hatayspor, transferde sık eleyip sık dokuyor. Kulübün geleceğini de düşünüp çok borçlandırmamaya çalışan Bordo-Beyazlılar bir yanda iyi bir takım kurmak bir yandan da taraftarları memnun etmek için çalışıyor.Ülkenin ve ülke futbolunun çok zor bir dönemden geçtiğini belirten Atakaş Hatayspor’un Futbol Şube Sorumlusu Ender Yardımcı, Hatay’a yaraşır bir takım kurmaya çalıştıklarını söyledi. (Yaser ÇAPAROĞLU)