HATAY ÇOK DEĞERLİ

  • Eklenme Tarihi :31.12.2022 | 01:55
  • Muhabir :

Volkan Demirel, “Hatay’ı çok değerli buluyorum. Hem kültürel olarak hem insani değerler olarak. Çok keyif aldığım bir yer. Amacım açıkçası hem Hatayspor’u daha yukarılara taşımak, hem de Hataylı gençleri futbolu sevdirmek.” dedi.

HATAY ÇOK DEĞERLİ

ATAKAŞ Hatayspor Süper Ligin 17. Haftasında deplasmanda Ümraniyespor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Volkan Demirel, nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde tek idman yaptı.

Yaklaşık 1 saat süren idman dinamik ısınma ile başladı. Dinamik ısınmanın ardından başlayan idmanda bordo-beyazlılar pas dirili, dar alan çalışması yaptı.

ÜMRANİYE MAÇI ÖNEMLİ

Ümraniye maçının çok önemli olduğunu belirten Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Volkan Demirel, “Tüm maçlarımız önemli. Ancakt içinde bulunduğumuz durum itibari ile Ümraniye maçının önemi daha da artıyor. Antalya ile kendi sahamızda oynayacağımız maç öncesinde Ümraniyespor’u mağlup ederek, moral bulmak istiyoruz. İşimiz kolay değil. Ama çok çalışıp bu maçı kazanacağız.” dedi.

HATAY KEYİF ALDIĞIM BİR YER

Hatayspor ve geleceği hakkında konuşan Demirel, “Hatay’ı çok değerli buluyorum. Hem kültürel olarak hem insani değerler olarak. Çok keyif aldığım bir yer. Amacım açıkçası hem Hatayspor’u daha yukarılara taşımak, hem de Hataylı gençleri futbolu sevdirmek. Bunlar söylemle olacak şeyler değil. Tamamen çalışma programımız bu şekilde yapmaya çalışıyoruz. Başkan ve yönetimde böyle düşünüyor. Elimden geldiğince Hatay için bir şeyler yapmaya çalışacağım.” diye konuştu.

YILBAŞI İZİNİ 1 GÜN

Öte yandan Bordo-Beyazlılar dün yaptıkları idmanın ardından yılbaşı iznine ayrıldılar. Yılbaşında yapıcakları 1 günlük izinin ardından Ümraniye maçının hazırlıklarına yeniden başlayacak olan Bordo-Beyazlılar Salı günü İstanbul deplasmanında Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek. (Yaser ÇAPAROĞLU)