HATAY SİFTAH PEŞİNDE

  • Eklenme Tarihi :20.08.2022 | 11:17
  • Muhabir :

Ligde puanı bulunmayan Atakaş Hatayspor, bugün oynayacağı karşılaşmada Gaziantepspor’u mağlup ederek süper ligde ilk galibiyetini almanın hesaplarını yapıyor.

HATAY SİFTAH PEŞİNDE

SÜPER Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor, bugün kendi saha ve seyircisi önünde Gaziantepspor’u konuk edecek. Bordo-Beyazlılar bugün Saat 19.15’te başlayacak olan karşılaşmadan 3 puanla ayrılarak süper ligde ilk galibiyetini almayı hedefliyor. Zorlu karşılaşma öncesinde Atakaş Hatayspor hazırlıklarını tamamladı. Hatay Stadyumunda gerçekleştirilen idmanda Gaziantep bir provasını yapan bordo-beyazlılar Teknik Direktör Serkan Özbalta nezaretinde yapılan idmanla hazırlıklarını tamamladı.

KAZANACAĞIZ

 

Bugün oynayacakları zorlu karşılaşmaya çok iyi hazırlandıklarını belirten Teknik Direktör Serkan Özbalta, Gaziantep maçına galibiyet için çıkacaklarını söyledi. Her iki takımı da zor bir karşılaşmanın beklediğini belirten Özbalta, “Kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız bu karşılaşmada kazanmaktan başka çaremiz yok. Rakibimizi çok iyi analiz ettik. Güçlü ve hataya meyille yanlarını biliyoruz. Kendi futbolumuzu sahaya yansıtıp, taraftarlarımızın da desteğiyle Süper Ligdeki ilk galibiyetimizi almak istiyoruz.” dedi.

 

TARAFTARLARIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUZ

Karşılaşma öncesinde bordo-beyazlı taraftarlara da mesaj gönderen Özbalta, “Kendi sahamızda oynayacağımız karşılaşmalarda taraftarlarımızın bizleri yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz. Bu bağlamda Gaziantep maçında tribünleri doldurmalarını ve takımlarını desteklemelerini istiyoruz. Taraftarlarımızın desteğine her zaman ihtiyacımız olacak. Gaziantep maçıyla birlikte taraftarlarımızı her zaman tribünde görmek istiyoruz.” Diye konuştu.

KARŞILAŞMA SAAT 19.15’TE

Bugün Hatay Stadyumunda oynanacak olan Atakaş Hatayspor-Gaziantepspor karşılaşması saat 19.15’te başlayacak. Karşılaşma öncesinde bordo-beyazlılarda sakat yada cezalı futbolcu bulunmazken, karşılaşmayı hakem Atilla Karaoğlan yönetecek. Bu sezen Atakaş Hatayspor’un Antakya’da oynayacağı ilk resmi maçta Atilla Karaoğlan’un yardımcılıklarını Selahattin Altay ve Ali Tuna yapacak. (Yaser ÇAPAROĞLU)