HATAY TOPBAŞI YAPIYOR

  • Eklenme Tarihi :25.11.2022 | 12:58

Lige verilen dünya kupası arasında 12 gün izin yapan Bordo-Beyazlılar bugün kendi tesislerinde topbaşı yapacak.

HATAY TOPBAŞI YAPIYOR

Bordo-Beyazlıların Antakya’daki hazırlıkları 5 gün sürecek, ardından Antalya kampı başlayacak. Atakaş Hatayspor Antalya’da hazırlık maçları yapacak.

Süper Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor, 12 günlük izinin ardından bugün kendi tesislerinde yapacağı ilk idmanla hazırlıklarına başlayacak. Osman Çalgın tesislerinde toplanacak olan Bordo-Beyazlılar Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde ilk hazırlık çalışmalarını yapacaklar.

Bordo-Beyazlıların dünya kupası nedeniyle lige verilen ara nedeniyle 12 günlük izinleri dün bitti. Bugün kendi tesislerinde toplanacak olan Bordo-Beyazlılar 5 gün boyunca hazırlıklarını Antakya’da sürdürecekler.

ANTALYA’DA KAMP YAPACAKLAR

Osman Çalgın tesislerinde hazırlıklarını sürdürecek olan Atakaş Hatayspor’un Antalya kampı 5 gün sonra başlayacak. Lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmek ve aradan sonra lige iyi bir başlangıç yapmak isteyen Atakaş Hatayspor’un Antalya kampı 15 gün sürecek. Bu süre içerisinde hazırlık maçları da oynayacak olan Atakaş Hatayspor, Antakya’ya dönüp Giresunspor maçının hazırlıklarına başlayacak.

ARA TRANSFER DÖNEMİ HAREKETLİ GEÇECEK

Ligi ilk 10’da tamamlamayı hedefleyen Atakaş Hatayspor ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirecek. 12 ocak’ta başlayacak olan ara transfer döneminde hareketli günlerin beklediği Bordo-Beyazlılarda Teknik Direktör Volkan Demirel ‘in istediği futbolcularla yönetimin görüşmelere başladığı öğrenildi. Ara transfer döneminde 4-5 futbolcuyu renklerine bağlamayı düşünen Atakaş Hatayspor’un önünde en büyük engel kulübün içinde bulunduğu finansal durum.