HATAY, TRABZON’A HAZIR

  • Eklenme Tarihi :26.01.2023 | 15:30
  • Muhabir :

Trabzon karşısında güzel bir sonuç almayı hedefleyen Bordo-Beyazlılarda Teknik Direktör Volkan Demirel, Trabzon karşısına kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

HATAY, TRABZON’A HAZIR

Atakaş Hatayspor yarın oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını bugün yapacağı idmanla tamamlayacak. 

 SÜPER Ligde yaşadığı ekonomik sorunlar yüzünden sancılı günler geçiren Atakaş Hatayspor, yarın oynayacağı Trabzon maçına hazır. Bugün yapacağı idmanla hazırlıklarını tamamlayacak olan Bordo-Beyazlılar güçlü rakiplerinden puan koparmanın hesaplarını yapıyorlar.

Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde dün yapılan idmanda oldukça hırslı ve istekli görünen Atakaş Hatayspor, Trabzonspor karşısına mutlak galibiyet parolası ile çıkacak. Trabzonspor’u mağlup ederek moral bulmak isteyen Bordo-Beyazlılarda Teknik Direktör Volkan Demirel, ikinci yarının ilk maçından galibiyetle ayrılıp ligde tırmanışa geçmek istediklerini söyledi.

KAZANMA ODAKLI OYNAYACAĞIZ

Trabzon karşısında kazanma odaklı bir futbol oynayacaklarını belirten Teknik Direktör Demirel, “Şimdiden iki takım içinde karşılaşmanın çok zor geçeceğini söyleyebilirim. Rakibimiz deplasmanlarda sıkıntı yaşıyor. Bu sıkıntıyı bizde rakibime yaşatmak istiyoruz. İşimiz hiçte kolay değil. Ancak bizim şiddetle puana veya puanlara ihtiyacımız var. Trabzonspor maçıyla ilgili oyun planımız hazır. Gerekli analizleri yaptık. Rakibimiz karşı tamamen kazanma odaklı oynayacağı.” dedi.

TARAFTARLARIMIZ YANIMIZDA OLSUN!

Trabzonspor maçı öncesi taraftarlara bir kez daha seslenen Demirel, yarın taraftarlarını yanlarında görmek istediklerini söyledi.

Futbolun tarafta güzel olduğunun altını çizen Demirel, “Arkamızda taraf tar desteği olduğu zamanlarda daha iyi oynuyoruz ve sonuca daha kolay gidiyoruz. Bunu da Beşiktaş maçında kanıtladık. Kendi sahamızda oynadığımız karşılaşmalarda rakip kim olursa olsun taraftarlarımızın tribünleri doldurmalarını bizleri 90 dakik boyunca desteklemelerini istiyorum” diye konuştu.

Teknik direktör Volkan Demirel yönetiminde yapılan ve 1 saat 25 dakika süren antrenmanda taktik, dar alan ve şut çalışması yapıldı. (Yaser ÇAPAROĞLU)