HATAY VİTES KÜÇÜLTTÜ

  • Eklenme Tarihi :03.12.2022 | 01:34
  • Muhabir :

Bordo-Beyazlılar dünya kupası nedeniyle lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

HATAY VİTES KÜÇÜLTTÜ

Hazırlıklarına vites düşürerek devam eden Atakaş Hatayspor’da Teknik direktör Volkan Demirel, idman sayısı 1’e düşürdü.

 

SÜPER Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor, hazırlıklarına vites düşürerek devam etti. Dünya Kupası nedeni ile lige verilen 45 günlük araya 12 günlük izinle başlayan Bordo-Beyazlılar, 25 Kasımda başladığı hazırlık çalışmalarına günde çift idman yaparak başladı. 6 gün günde çift idman yaparak hazırlıklarına devam eden Teknik Direktör Volkan Demirel’in talebeleri, Pazartesi gününü izinli geçirdiler. Sal’dan itibaren yeniden hazırlıklara başlayan Bordo-Beyazlılarda Volkan Demirel idman sayısını 1’e indirdi.

 

HAZIRLIKLARA DEVAM EDİLDİ

Lige verilen arada hazırlıklarına vites küçülterek devam eden Atakay Hatayspor, dün kendi tesislerinde yaptığı idmanla hazırlıklarına devam etti. Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde gerçekleştirilen idman 1 saat 45 dakika sürdü. Dinamik ısınma ile başlayan idmanda Volkan Demirel futbolcularına dar alanda top kapma çalışması yaptırdı. Taktik çalışmasının da yapıldığı dünkü idmandan sonra hazırlıklar bugün yapılacak idmanla devam edecek.

ANTALYA KAMPI 5 ARALIKTA BAŞLAYACAK

Lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirip eksiklerini kapatmaya çalışan Atakaş Hatayspor’un Antalya kampı 5 aralıkta başlayacak. Yaklaşık 10 gün sürecek olan kampta Bordo-Beyazlılar hazırlıklarını sürdürecek. Bu süre içerisinde en az 2 özel maç yapmayı planlayan Teknik Direktör Volkan Demirel, hazırlık maçlarında futbolcularının son durumlarını görmüş olacak. 10 günlük Antalya kampının ardından Giresunspor maçının hazırlıkları başlayacak.

LİG 25 ARALIK’TA BAŞLIYOR

Dünya Kupası nedeni ile 14 Kasım Pazartesi günü oynanan karşılaşmalar sonrası 45 günlük ara verilen süper lig maçları 23 aralık Cuma günü oynanacak olan karşılaşmalarla yeniden başlayacak. Atakaş Hatayspor, 25 Aralık Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Giresunspor’u konuk edecek. Bordo-Beyazlılar ligin ilk yarısının son 5 haftasında Fenerbahçe ve Galatasaray ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Bordo-Beyazlılara ara sonrası çok zor bir fikstür bekliyor.