HATAY’DA MORALLER YÜKSEK!

  • Eklenme Tarihi :05.10.2022 | 15:06

Süper ligde 6 haftadan sonra gelen Sivas galibiyeti moralleri yükseltti. Galibiyetin verdiği morelle Alanya maçına hazırlanan Bordo-Beyazlılar kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmayı da kazanarak ligde 2’de 2 yapmanın hesaplarını yapıyor.

HATAY’DA MORALLER YÜKSEK!

 

Süper Ligde Sivas galibiyeti ile derin bir nefes alan Atakaş Hatayspor, yaptığı idmanla Alanya maçının hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Volkan Demirel’in Sivas maçı sonrası verdiği 2 günlük içinin ardından dan Osman çalgın tesislerinde hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Alanya maçının hazırlıklarına başlayan Bordo-Beyazlılar Alanya maçını da alarak ligde 2’de 2 yapmanın hesaplarını yapıyor.

Sivas galibiyeti ile moral bulan azda olsa kendilerine olan güvenleri geri gelen Bordo-Beyazlılar bu moralle Alanya maçının hazırlıklarına başladı.

ÇİFT İDMAN YAPTILAR

Bordo-Beyazlılar dün yaptığı çift idmanla Alanya maçının hazırlıklarına başladı. Osman Çalgın tesislerinde yapılan sabah idmanı 1 saat 15 dakika sürdü. Dinamik ısınma ile başlayan idmanda futbolcular kuvvet ve dar alan çalışması yaptı. Çabukluk çalışması ile tamamlanan idman sonrası, Bordo-Beyazlılar akşam saatlerinde yaptığı idmanla günü tamamladı.

TARAFTARLAR SOSYAL MEDYADA ÖRGÜTLENİYOR

Sivas galibiyeti sonrası, Teknik direktör Volkan Demirel’in, “Şimdi sıra taraftarlarda” açıklamasının ardından bordo-beyazlı taraftarlar sosyal medyada örgütleniyor. Hatay Stadyumunda oynanacak olan Alanya maçı öncesinde taraftar grupları sayfalarında yaptıkları paylaşımlarla taraftarları maça davet etmeye devam ediyorlar.

“Haydi Büyük Hatayspor taraftarı” diye başlayan paylaşımlar, “Pazar günü Alanyaspor maçında statta tek bir koltuk dahi boş bırakmayalım! Takımımızın bize en çok ihtiyacı olduğu bu dönemde oyuncularımız sahada, biz de tribündeki yerimizi alarak son dakikaya kadar hep birlikte mücadele edelim. Sivasspor galibiyetiyle yakaladığımız bu olumlu havayı Alanyaspor galibiyetiyle taçlandırıp çıkışımızı devam ettireceğiz!” diye devam ediyor. (Yaser ÇAPAROĞLU)