HATAYSPOR ÇİFT İDMAN YAPTI - Hatay Söz Gazetesi

HATAYSPOR ÇİFT İDMAN YAPTI

  • Eklenme Tarihi :08.07.2024 | 17:15
  • Muhabir :ERTUĞRUL OKTAY

HATAYSPOR ÇİFT İDMAN YAPTI

ATAKAŞ Hatayspor yeni sezon hazırlıklarını yaptığı çift idmanla sürdürdü. Erzurum Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde yaptığı antrenmanla yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını sürdüren bordo-beyazlıların dün sbah yaptıkları idman yaklaşık 1 saat 40 dakika sürdü.  Teknik direktör Özhan Pulat yönetiminde yapılan antrenmanda 5’e 2 top kapma, dayanıklılık testi ve düz koşu çalışması yapan futbolcular öğleden sonra bir idman daha yaptı.

Atakaş Hatayspor yeni sezonun ilk etap hazırlık kampını günde çift idman yaparak sürdürüyor. Bir yandan transfer çalışmalarının diğer yandan da hazırlıkların yapıldığı Atakaş Hatayspor yeni sezona iyi bir şekilde girmenin hesaplarını yapıyor.

4 YERLİ 4 YABANCI ALINACAK

Transfer çalışmalarını sürdüren Atakaş Hatayspor, 4’ü yabancı olmak üzere 8 futbolcuyu renklerine bağlamayı hedefliyor. Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Atakaş Hatayspor Kulübü Başkanı Levent Mıstıkoğlu, isim vermeden baz futbocularla görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

Yeni sezonda küme düşme tehlikesinden uzakta kalacak bir takım kurmayı hedeflediklerini belirten Başkan Mıstıkoğlu, transferlerin Teknik Direktör Özhan Palut’un verdiği liste doğrultusunda devam ettiğini söyledi.