HATAYSPOR KADIN TAKIMINI DESTEKLEYECEK

  • Eklenme Tarihi :25.11.2022 | 12:53
  • Muhabir :

HATAYSPOR KADIN TAKIMINI DESTEKLEYECEK

Yıllardır Hatayspor’u iç saha ve deplasman maçlarında yalnız bırakmayan Hatayspor Taraftarlar Derneği ve Hatay 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği, Dünya Kupası arası olması dolayısıyla bu defa Hatayspor Kadın takımını destekleyecek.

Hatayspor Kadın Takımından sorumlu yönetici Rahmi Vardı’nın talebi üzerine Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin ve Hatay 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Songül Taşdelen, 27 Kasım 2022 Pazar günü saat: 14.00’te Kırıkhan İlçe Stadyumunda oynanacak Beşiktaş maçında Hatayspor’u desteklemek için organizasyon yapacak.

Bu konuda yapılan açıklamada “Hatayspor Kulübü tarafından sağlanacak otobüslerle Kırıkhan’a gidecek Bordo-Beyaz sevdalılarını bu maça davet ediyoruz.

Bu sezon Süper Ligde başarılı maçlar çıkaran Hatayspor Kadın Futbol takımını zorlu Beşiktaş maçında destekleyeceğiz. Bu maça gitmek isteyen taraftarlarımızla Pazar günü Antakya’da Vali Ürgen Alanı’nda saat: 11.00’de buluşacağız. Otobüs hareket saati 11.30’dur. Gidiş dönüş ücretsiz olup gitmek isteyen taraftarlar Sadullah Ergin ve Songül Taşdelen’le bağlantı kurarak isimlerini yazdırmaları gerekiyor.” denildi.