HATAYSPOR, LAZIO’YA KARŞI

  • Eklenme Tarihi :16.12.2022 | 12:39

Antalya’da hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar bugün İtalyan devi Lazio ile karşı karşıya gelecek.

HATAYSPOR, LAZIO’YA KARŞI

 Saat 18.00’de oynanacak karşılaşma sonrası Atakaş Hatayspor Antalya kampına son noktayı koyacak ve Hatay’da hazırlıklarını sürdürecek.

 ATAKAŞ Hatayspor bugün Antalya’da İtalyan devi Lazio ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma saat 18.00’de başlayacak. Dünya kupası nedeniyle lige verilen arada hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Atakaş Hatayspor, Gaziantep Futbol Kulübü ile oynadığı hazırlık maçının ardından dünü izinli olarak geçirdi. Dün dinlenen Bordo-Beyazlılar bugün Antalya’daki sün hazırlık maçında Lazio’nun karşısına çıkacak. Antalya’da 4’üncü hazırlık maçını Lazio ile oynayacak olan Bordo-Beyazlılar oynadıkları 3 karşılaşmada 2 galibiyet birde yenilgi aldığılar.

ANTALYA KAMPI SONA ERİYOR

Lige verilen arada hazırlıklarına Antakya’da başlayan Atakaş Hatayspor, 6 Aralık’ta başlayan Antalya kampına bugün son noktayı koyacak. Bordo-Beyazlılar 10 günlük Antalya kampını ağır bir tempoda geçirirken, Teknik Direktör Volkan Demirel futbolcularının ortaya koyduğu performanstan mutlu olduğunu söyledi.

Bugün Lazio ile oynayacakları karşılaşmanın ardından 10 günlük Antalya kampını tamamlayacak olan Bordo-Beyazlılar hazırlıklarına Antakya’da devam edecekler.

İYİ BİR DÖNEM GEÇİRDİK

Antalya kampının kısa bir değerlendirmesini yapan Atakaş Hatayspor’un genç çalıştırıcısı Volkan Demirel, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi. Çok güzel bir ortamda lige hazırlandıklarını belirten Demirel, “Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Antakya’da başladığımız hazırlıklarımızı 10 gündür, Antalya’da sürdürüyoruz. Çok yoğun bir dönem geçirdik. Belli bir yorgunluk var. Futbolcu arkadaşlarım çok iyi çalıştı. Onlardan yapmasını istediğimiz her şeyi yaptılar. Bu anlamda ortaya koydukları performans ve çalışma azimlerinden çok memnunum” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Antalya’da her istediklerini buldukları bir ortamda kamp yaptıklarını belirten Demirel, “Mükemmel bir ortamdı. Hiçbir eksiğimiz yoktu. Bizlere bu ortamı sağlayan başta Onursal Başkanımız Lütfü Savaş olmak üzere, kulüp başkanımıza ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Bundan sonrası bize kalmış. Tek düşüncemiz alacağımız iyi sonuçlarla tüm Hataylıları sevindirmek. Bunun içinde çok çalışıyoruz. Ligin devre arası öncesi oynayacağımız 5 maçta ayrı, ligin ikinci yarısı içinse ayrı bir hedefimiz var.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)