Hatayspor Taktik Çalıştı

  • Eklenme Tarihi :12.05.2022 | 10:09

Bordo-Beyazlılar İttifak Holding Konyaspor maçının hazırlıklarını yaptığı taktik çalışması ile sürdürdü.

Hatayspor Taktik Çalıştı

Teknik Direktör Ömer Erdoğan nezaretinde yapılan taktik çalışması yaklaşık 1 saat 20 dakika sürdü. İdmana sakatlıkları devam eden Traore, Sackey ve Falette katılmadı.

SPOR Toto Süper Ligi Ahmet Çalık sezonunun 37. Haftasında deplasmanda İttifak Holding Konyaspor ile karşı karşıya gelecek olan Atakaş Hatayspor, bu maçın hazırlıklarına yaptığı taktik çalışması ile devam etti. Osman Çalgın Tesislerinde Teknik Direktör Ömer Erdoğan nezaretinde yapılan idman dinamik ısınma ile başladı. Dinamik ısınmanın ardından pas dirili ve dar alanda top kapma çalışması yapan Bordo-Beyazlılar Taktik çalışması yaptı. Yaklaşık 1 saat 20 dakika süren idmana sakatlıkları devam eden Traore, Sackey ve Falette katılmadı.

 

TARAFTARLAR GALİBİYET İSTİYOR

Pazar günü deplasmanda İttifak Holding Konyaspor ile karşı karşıya gelecek olan Atakaş Hatayspor’dan taraftarları galibiyet istiyor. 7 haftadır galibiyete hasret kalan taraftarlar, “Galibiyet özlemimiz her hafta artıyor. Ligin son iki maçında galibiyet sevinci yaşamak istiyoruz. Takımımıza güveniyoruz. Konyaspor karşısında galip gelerek bizleri sevindirecekler. Giresunspor galibiyeti ile de bu sezonu kapatacağız.” dediler.

FUTBOLCULARDA İSTEKLİ

Ligin bitimine iki hafta kalasıya bordo-beyazlıları da galibiyet hırsı bürüdü. 7 Haftadır galip gelememenin sıkıntısını yaşayan Atakaş Hatayspor, İttifak Holding Konyaspor maçına başka bir motivasyon ile çıkacak. Karşılaşmaya mutlak galibiyet parolası ile çıkacak olan Bordo-Beyazlılar Konya’dan galibiyetle dönerek ligin son maçına moralli çıkmak istiyorlar. (Yaser ÇAPAROĞLU)