HATAYSPOR YENİDEN

  • Eklenme Tarihi :24.03.2022 | 10:47
  • Muhabir :

BORDO-BEYAZLILAR YARIN ADANA DEMİRSPOR MESAİSİNE BAŞLIYOR

HATAYSPOR YENİDEN

Teknik Direktör Ömer Erdoğan’ın Beşiktaş maçı sonrası futbolcularına aile özlemlerini gidermeleri için verdiği 5 günlük izin yarın bitiyor. Osman Çalgın tesislerinde toplanacak olan Bordo-Beyazlılar Adana Demirspor maçının ilk hazırlık çalışmasını yapacaklar.

 

SPOR Toto Spor Ligi Ahmet Çalık Sezonunun 31. Haftasında Adana Demirspor’u konuk edecek olan Atakaş Hatayspor yarın bu önemli karşılaşmanın hazırlıklarına başlayacak. Milli Maçlar nedeni ile lige verilen araya Beşiktaş beraberliği ile giren Bordo-Beyazlıların adana Demirspor mesaisi bugün başlıyor.

Beşiktaş maçı sonrası özellikle yabancı futbolcularının aile özlemini gidermeleri için Milli Maçlar nedeni ile lige verilen arayı da fırsat bilerek onlara 5 gün gibi uzun bir süre izin veren Teknik Direktör Ömer Erdoğan’ın verdiği izin yarın bitiyor. İzinin ardından Osman Çalgın tesislerinde toplanacak olan Bordo-Beyazlılar ilk hazırlık çalışmalarını yarın öğleden sonra yapacak.

ADANA DEMİRSPOR MERCEK ALTINDA

Adana Demirspor maçı Avrupa yolunda en önemli maçlardan biri. Bordo-Beyazlılar bu maçtan galibiyetle ayrılmaları halinde Avrupa kupalarına katılma yolunda büyük bir adım atacak. Adana Demirspor maçına diğer maçlara olduğu gibi hazırlanacaklarını belirten Teknik direktör Ömer Erdoğan yardımcıları ile birlikte rakibini mercek altına aldı. Rakibinin maçlarını izleyen Erdoğan, analizlerini yaparken, bir yandan da oyun planını hazırladı. Ruben Riberio’nun sarı kart cezası nedeni ile forma giyemeyeceği karşılaşmadan galibiyetle ayrılmanın planlarını yapan başarılı teknik adam rakibin zayıf yönlerini futbolcularına ezberletecek.

KARŞILAŞMA 4 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ

Milli Maçlar Nedeni ile lige verilen aradan sonra oynanacak olan Atakaş Hatayspor-Adana Demirspor karşılaşması 4 Nisan Cumartesi günü oynanacak. Maçın Ramazan ayına denk gelmesi nedeni ile Türkiye Futbol Federasyonunun aldığı karar doğrultusunda Ramazan ayı boyunca bütün süper lig maçları gece saat 20:30’da oynanacak. Hatay Stadında oynanacak olan Atakaş Hatayspor-Adana Demirspor karşılaşması da alınan karar doğrultusunda 20:30’da başlayacak. (Yaser ÇAPAROĞLU)