HATAYSPOR’DA AĞIR TEMPO

  • Eklenme Tarihi :20.11.2023 | 16:07
  • Muhabir :ÖMER ÖZTÜRK

HATAYSPOR’DA AĞIR TEMPO

TERNDYOL Süper Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor, Cumartesi günü oynayacağı İstanbulspor maçının hazırlıklarını günde çift idman yaparak sürdürdü. Galatasaray Galibiyetinin ardından milli maçlar nedeni ile lige verilen arada yaptıkları izinin ardından İstanbulspor maçının hazırlıklarına başlayan Bordo-Beyazlılarda Teknik Direktör Volkan Demirel, idmanın dozunu arttırdı.

 

Futbolcularına günde çift idman yaptırarak İstanbulspor maçına hazırlayan Demirel, İstanbul’u mağlup ederek Galatasaray galibiyetini taçlandırmak istediklerini söyledi.

ZOR BİR MAÇ OLACAK

Hazırlıklarını Mersin ‘ın Erdemli ilçesinde kendilerine ayrılan tesislerde yapan Bordo-Beyazlı futbolcuların idmanlarda ortaya koyduğu performanstan oldukça memnun kalan Demirel, “İyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Milli Maçlar nedeni ile verilen arayı en iyi şekilde kullanarak eksik taraflarımızı ortadan kaldırmaya gayret ediyoruz. Cumartesi günü oynayacağımız İstanbulspor maçı da Galatasaray maçı gibi zor bir maç olacak. Hedefimiz İstanbulspor’u deplasmanda mağlup ederek, Galatasaray galibiyetini taçlandırmak.” diye konuştu.