HATAYSPOR’DA DURMAK YOK

  • Eklenme Tarihi :05.07.2022 | 09:13
  • Muhabir :

Bordo-Beyazlılar 2022-2023 futbol sezonunun hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

HATAYSPOR’DA DURMAK YOK

Günde çift idmanla ağır bir çalışma programı dahilinde hazırlıklarını sürdüren Atakaş Hatayspor’da Teknik Direktör Serkan Özbalta, futbolcularının performansını yakından takip ediyor.

 

SÜPER Lig Temsilcisi Atakaş Hatayspor’un ilk etap hazırlık çalışmaları Erzurum’da sürüyor. Bayram öncesi idman temposunu arttıran Teknik direktör Serkan Özbalta, futbolcularının performansını yakından takip ediyor. Bordo-Beyazlılar dün sabah yaptıkları idman dinamik ısınma ile başladı. Dinamik ısınmanın ardından pas dirili ve dar alan çalışması yapan Atakaş Hatayspor, yaklaşık 1 saat 25 dakika süren idmanın sonunda çift kale maç yaptı.

FUTBOLCULAR MERCEK ALTINDA

 

Erzurum’daki ilk etap hazırlık çalışmalarında futbolcularını mercek altına alan Teknik Direktör Serkan Özbalta, ilk etap hazırlık çalışmalarının ardından yönetime bir rapor verecek. Kampta gidecek yada kalacak futbolcuları büyük ölçüde belirleyecek olan Özbalta, ikinci etap hazırlık çalışmalarına kalmasını istediği futbolcular ve yeni transferlerle başlamayı planlıyor.”

İDMAN TEMPOSU HER GEÇEN GÜN AĞIRLAŞIYOR

Futbolcularını yakından izleyen Teknik Direktör Serkan Özbalta, idman temposunu da her geçen gün biraz daha ağırlaştırıyor. Sabah ve öğleden olmak üzere futbolcularına günde çift idman yaptıran Özbalta, işi sıkı tutuyor. Durmadan çalışmalarına devam eden Atakaş Hatayspor yeni sezon öncesinde dayanıklılığını arttırmak için ağır bir tempoda hazırlıklarını sürdürüyor. (Yaser ÇAPAROĞLU)