HATAYSPOR’DA ÖZBALTA SESLERİ

  • Eklenme Tarihi :31.05.2022 | 09:21

Ömer Erdoğan’dan boşalan Teknik direktör Koltuğunu doldurmak için çalışmalarını hızlandıran Bordo-Beyazlı yönetim Teknik Direktör Serkan Özbalta ile anlaşmak üzere.

HATAYSPOR’DA ÖZBALTA SESLERİ

Genç teknik adamla dön akşam bir araya gelen Bordo-Beyazlılar, bugün yapacakları görüşmenin ardından Özbolta ismini açıklayabilir.

ATAKAŞ Hatayspor, Teknik Direktör Serkan Özbalta ile anlaşma aşamasına geldi. Teknik direktör Ömer Erdoğan’ın istifasının ardından boşalan Teknik Direktörlük koltuğunu doldurmaya çalışan Bordo-Beyazlı yönetim günlerdir görüştüğü Serkan Özbalta, dün akşam bir görüşme daha yaptı. Büyük ölçüde anlaşmanın sağlandığı ve küçük pürüzlerin kaldığı öğrenilirken, genç teknik adamla bugün yapılacak görüşmenin ardından sözleşme imzalanması bekleniyor.

 

KENDİMİ GÖSTERMEK İSTİYORUM

Bordo-Beyazlıların yeni sezanda takımı teslim etmeye hazırlandığı Serkan Özbalta’nın yapılan görüşmelerde Hatayspor’un kalbinde başka bir yeri olduğunu söyledi. Paranın önemli olmadığını ve kendini ispatlama istediğini söyleyen Özbalta, Atakaş Hatayspor’da çalışmayı çok istediğini yapılan görüşmelerde ortaya koydu.

BUGÜN SÖZLEŞME İMZALANABİLİR

Yaklaşık 4 gündür görüşmelerin sürdüğü Serkan Özbalta ismi bugün açıklanabilir. Yeni sezon için bir bütçe belirleyen ve bu bütçe çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Atakaş Hatayspor’un yönetim kurulu yeni teknik direktörü ile bugün sözleşme imzalayabilir. Transfer listesi ile birlikte gelen Özbalta’ya bir takım futbolcularda tavsiye edilecek. Önce Teknik direktör Sorununu çözmeye çalışan Bordo-Beyazlı yönetim, bu sorunu çözdükten sonra transfer çalışmalarına başlayacak.

FUTBOL DANIŞMANLIĞINA EKEN GETİRİLDİ

 

Atakaş Hatayspor, transfer dönemi öncesinde yeni bir sistem getirdi. Kulübün futbol danışmanlığına Dr.Hasan Anıl Eken getirildi. Bordo-Beyazlılarda futbol danışmanlığına getirilen Eken ile her konuda anlaşan yönetim kurulu, haberi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. (Yaser ÇAPAROĞLU)