HATAYSPOR’DA SESSİZLİK

  • Eklenme Tarihi :24.01.2023 | 15:22
  • Muhabir :

Süper ligin ilk yarısında aldığı kötü sonuçlarla adım adam kümeye giden atakaş Hatayspor’da yaşanan transfer sessizliği şaşkınlık yaratıyor.

HATAYSPOR’DA SESSİZLİK

Kötü gidişe rağmen, sadece Süper Ligin en az borcuna sahip olmakla övünen Bordo-Beyazlı yönetimin transferdeki tutumu artık bordo-beyazlı taraftarların sabırları zorluyor.

 

 SÜPER ligin ilk yarısını 17 puanla küme düşme potasında tamamlayan Atakaş Hatayspor ligin 20. Haftasını bay geçirdi. Kümede kalma yolunda en büyük rakiplerinden Sivas ve Ankaragücü haftayı 3 puanla kapatarak, Atakaş Hatayspor ile alasındaki puan farkını açtı.

 

Adım adım kümeye giden Atakaş Hatayspor’da ise sessizlik sürüyor. Cumartesi günü Trabzonspor ile oynayacak olan Bordo-Beyazlılarda transfer sessizliği yaşanırken, bu durum bordo-beyazlı taraftarlarında artık sabrını zorlamaya başladı.

MERT HAKAN YANDAŞ GÜNDEMDE YOK

Her gün bir transfer haberinin çıktığı Atakaş Hatayspor’da, Fenerdbahçe’li Mert Hakan Yandış’ın gündemde olmadığı öğrenildi. En az 4 transfer yapmayı düşünen yönetim Teknik Direktör Volkan Demirel’in verdiği liste doğrultusunda 4 ismi renklerine bağlamayı planlıyor. Bir orta saha, bir stoper, bir kenar oyuncusu almayı planlayan yönetim El Kaabi’nin gitmesi durumunda birde forvet alacak.

YUNANİSTAN LİGİNDEN 1 FUTBOLCU GELİYOR

Fatih Karagümrük’ten stoper Burak Bekaroğlu’nu renklerine bağlayan Atakaş Hatayspor’un Yunanistan liginden de 1 futbolcuyla anlaştığı gelen haberler arasında yer alıyor. Sessiz sedasız transfer çalışmalarını sürdüren Bordo-Beyazlı yönetimin ağır tavırları tepki toplamaya devam ediyor. İstediği transferlerin yapılmaması halinde Teknik Direktör Volkan Demirel’in Hatay’daki geleceği konusunda ortaya atılan iddialardan sonra, Demirel’in Atakaş Hatayspor ile Trabzonspor maçı sonrası yolları ayırabileceği bile konuşuluyor.

3 FUTBOLCU GİDECEK

Transferde sessiz kalan Atakaş Hatayspor’da 3 futbolcunun gönderilmesi düşünülüyor. Falette, Varga ve Saint-Loıs ile yolları ayırmayı düşünen Bordo-Beyazlılar bu konuda da herhangi bir fikir birliğine şu ana kadar varamadı. Transferler çalışmalarının sonuç vermesini bekleyen yönetimin, transferler olancaya kadar bu 3 futbolcuyu kadrosunda tutacağı öğrenildi. Transferler gerçekleşmesi halinde bu üç futbolcu ile yollar ayrılacak. (Yaser ÇAPAROĞLU)