HATSU PUANLARI PAYLAŞTI - Hatay Söz Gazetesi

HATSU PUANLARI PAYLAŞTI

  • Eklenme Tarihi :21.12.2023 | 13:16
  • Muhabir :ERTUĞRUL OKTAY

HATSU PUANLARI PAYLAŞTI

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 100. Yıldönümü nedeni ile düzenlediği 100. Yıl Futbol turnuvasında mücadele eden HATSU, Yeniçağ takımı ile golsüz berabere kaldı. Gol sesinin çıkmadığı karşılaşmada taraflar puanları paylaştı.

Grubun iki yenilgisiz takımı Esentepe futbol sahasında karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya mutlak galibiyet için çıkan HATSU rakibi karşısında oyuna iyi başladı. İlk yarıda rakibinin üzerine giden ve gol arayan takım HATSU oldu. Defans güvenliğini elden bırakmayan Yeniçağ takımı, HATSU karşısında kalesini iyi savunurken, HATSU gol için yüklenmeye devam etti. Ancak eline geçirdiği fırsatları değerlendiremedi.

İlk yarısı golsüz tamamlanan karşılaşmanın ikinci yarısında da yine HATSU’nun üstünlüğü vardı. Topla daha çok oynayan ve pozisyonlara giren taraf olan HATSU katı defans yapan rakibi karşısında son dakikaya kadar gol aradı. Ancak Yeniçağ defansını bir türlü geçemedi.  Her iki takımda karşılaşma da gol bulamayınca karşılaşma başladığı gibi 0-0 tamamlandı.