HATSU ŞAMPİYON OLDU

  • Eklenme Tarihi :26.12.2022 | 12:54
  • Muhabir :

Hatay Büyükşehir Belediyesi birimleri arsındaki birlik ve beraberliği sağlamak amacı ile birimler arası futbol turnuvası düzenledi.

HATSU ŞAMPİYON OLDU

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği birimler arası futbol turnuvasının şampiyonu finalde Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığını mağlup eden Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU oldu.

 Tüm birimlerin katıldığı turnuva 10 gün sürdü. Oynanan grup karşılaşmaları sonrasında turnuvanın Finlinde Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ile Hatay Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı karşı karşıya geldi.

HATSU ZORLANMADI

Finalde kadar yenilgisiz gelen HATSU finalde de Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Banlığı karşısında zorlanmadı. Karşılaşmaya iyi bir futbolla başlayan HATSU, Mehmet Demir’in tığı golle karşılaşmada 1-0 öne geçti. Necmettin Çolak’ın attığı golle farkı ikiye çıkartan HATSU karşılaşmanın ilk yarısını da 2-0 önde kapadı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında da güzel futbolunu sürdüren HATSU, oynadığı güzel futbolu Mehmet Demir’in attığı golle süsleyerek farkı 3’e çıkardı. Karşılaşmanın ilerleyen dakikalarında Hatay büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı penaltıdan bir gol bulsa da kalan dakikalarda karşılaşmada başka gol olmayınca HÜTSU rakibini 3-1 mağlup ederek birimler arası futbol turnuvasının şampiyonu oldu.

KUPAYI BOZKURT VERDİ

Final karşılaşması sonrası düzenlenen kupa töreninde şampiyon HATSU’nun futbolcularına günün anısına birer plaket verildi. Şampiyonluk kupasını da HATSU Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Bozkurt, biriminin takım kaptanına verdi. (Yaser ÇAPAROĞLU)