HAYALİMDE AVRUPA VAR

  • Eklenme Tarihi :09.12.2022 | 10:31
  • Muhabir :

ATAKAŞ Hatayspor’un Teknik Direktörü Volkan Demirel, en büyük hayalinin, her bir hayalini gerçekleştirdikten sonraki hayali olduğunu belirterek, şu andaki hayalinin Atakaş Hatayspor’u Avrupa’ya götürmek olduğunu söyledi.

HAYALİMDE AVRUPA VAR

 

İleride teknik direktör olarak kendini idol olarak göstermek istediğini belirten Demirel, “En büyük hayalim her bir hayalimi gerçekleştirdikten sonraki hayalimdir. Şu an Hatay ile ilk 10 daha sonra Avrupa kupalarına götürmek.” dedi.

 Demirel Antalya kampında TRTspor’un konuğu oldu. Konuk olduğu programda hayalleri ve Atakaş Hatayspor ile ilgili samimi açıklamalarda bulunan genç çalıştırıcı, Hatay’da olmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi.

\"\"

İLİMİZDEN GELDİĞİNCE MAÇ KAZANMAYA ÇALIŞIYORUZ

Antalya kampında takımın durumu hakkında bilgi veren Volkan Demirel, \"Elimizden geldiğince maç kazanmak istiyoruz. Bunu yaparken de oyun planımıza sadık kalmamız gerekiyor. Oyuncuların geri dönüşleri bizleri mutlu ediyor demekki onlara dokunabiliyoruz. En önemlisi benim için demekki onları inandırabiliyoruz. Onlara teşekkür ediyorum. Geldiğimizden beri yoğun tempoda yüklendik ama hiç biri bize biz yorulduk demeden çalışıyor. Günde çift idman yapıyoruz burada çok şükür bir sıkıntı yaşamadık henüz. \" dedi.

HATAY’DA OLMAKTAN MUTLUYUM

Gelecek planları hakkında konuşan genç teknik adam, \"Fatih Karagümrük\'te hem Süleyman Hurma\'nın istekleri hem benim isteklerim uymayınca yolları ayırma kararı aldık. Kimseye kırgın değilim hatta çok seviyorum kendilerini. Şu anda Hatay\'da olmaktan dolayı çok mutluyum. En beğendiğim teknik direktör olarak kendimi bir idol kendimi örnek olarak yapmak istiyorum. İleride bir teknik direktör olarak kendimi idol olarak göstermek istiyorum. En büyük hayalim her bir hayalimi gerçekleştirdikten sonraki hayalimdir. Şu an Hatay ile ilk 10 daha sonra Avrupa kupalarına götürmek. Futbolu bıraktıktan sonra hayalim Fatih Karagümrük\'te hoca olmaktı oldu daha sonra Hatayspor\'da başarılı olmak var.\" dedi.

FENERBAHÇE’NİN ÖZEL BİR YERİ VAR

Fenerbahçe\'nin hayatında çok özel bir yeri olduğunu söyleyen Demirel, “Buraya gelirken Fenerbahçe ile aynı anda geldik. Fenerbahçe\'yi bekleyen taraftarlar beni görünce şaşırdılar tabi ben de şaşırdım. Volkan\'ı Volkan yapan Fenerbahçe\'dir.  O yüzden hayatımda benim için Fenerbahçe’nin her zaman özel bir yeri var. Ancak şu anda profesyonel olarak baktığımızda Hatayspor ile Fenerbahçe karşılaştığında Fenerbahçe\'yi yenmek için mücadele edeceğiz tabiki.\" ifadelerini kullandı. (Yaser ÇAPAROĞLU)