HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

  • Eklenme Tarihi :30.11.2022 | 13:53

Atakaş Hatayspor günde çift idman yaparak hazırlıklarını sürdürüyor. Dünya kupası nedeni ile lige verilen arada 12 gün izin yapan Bordo-Beyazlılar kendi tesislerinde ara vermeden hazırlıklarını sürdürüyor.

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde dün de hazırlıklarını sürdüren Atakaş Hatayspor’un sabah yaptığı idman yaklaşık 1 saat 50 dakika sürdü. Dinamik ısınma ile başlayan idmanda bordo-beyazlılar pas dirili ve adar alanda top kampa çalışması yaptı.

Öğleden sonra yapılan hazırlık çalışması ise 1 saat 45 dakika sürdü. İdman öncesi Teknik Direktör Volkan Demirel, futbolcularıyla kısa bir toplantı yaptı. Dinamik ısınma ile başlayan İdmanda Bordo-Beyazlılar pas dirili, dar alanda top kampa ve taktik çalışması yaptı.

ANTALYA’DA 10 GÜNLÜK KAMP

Dünya kupası nedeniyle lige verilen 45 günlük arada hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlıların yarın Antalya’ya gitmesi bekleniyor. Osman çalgın tesislerinde yapılan 5 günlük çalışmaların ardından 10 Antalya’da 10 günlük kamp yapmayı planladıklarını belirten Teknik Direktör Volkan Demirel, “Hazırlıklarımızı Antalya’da gerçekleştireceğiz. Burada hazırlık maçları da oynayacağız.” dedi.