HBB TARİHİ MAÇI DEV EKRANDA İZLETTİ - Hatay Söz Gazetesi

HBB TARİHİ MAÇI DEV EKRANDA İZLETTİ

  • Eklenme Tarihi :07.07.2024 | 13:16
  • Muhabir :Haber Merkezi

HBB TARİHİ MAÇI DEV EKRANDA İZLETTİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi A Milli Futbol Takımımızın Hollanda ile oynadığı Avrupa Futbol Şampiyonası Çeyrek Final karşılaşmasını, HBB Yerleşkesi Amfi Tiyatro’da dev ekran kurarak izletti.

Karşılaşma öncesinde A Milli Takımımıza başarı dileğinde bulunan Başkan Mehmet Öntürk tüm Hataylıları milli heyecanı birlikte yaşayarak beraber destek olmak için HBB Yerleşkesinde yer alan Amfi Tiyatro’ya davet etti.

HBB BANDO TAKIMI DA SAHNE ALDI

Milli destek için yerini alan ve Amfi Tiyatro’yu kırmızı beyaz renklerle donatan taraftarlar maç başlamadan önce farklı etkinliklerle eğlenirken, sahneye çıkan HBB Bando Takımıyla da maç öncesi güzel vakit geçirerek maça ısındı.

Büyükşehir şehrin birçok noktasından ücretsiz ulaşım imkânı sağlarken vatandaşlar yoğun bir katılım göstererek ay yıldızlı forma ve bayraklarla, karşılaşmayı tek yürek olarak izledi.

HBB görevlileri karşılaşmanın sona ermesinin ardından millileri omuz omuza desteklemeye gelen vatandaşlara ücretsiz servis araçları ve ring hatlarıyla evlerine dönmelerinde yardımcı oldu.