Hedef Play-Off Şampiyonluğu

  • Eklenme Tarihi :05.05.2022 | 09:55

TFF 3. Ligi 2. Grupta sezonun başından buyana gösterdiği performans, güzel futboluyla zirveyi kovalayan İskenderunspor, ikinci lige çıkma hesaplarında B Planını uygulamaya geçirecek.

Hedef Play-Off Şampiyonluğu

Kendi saha ve seyircisi önünde konuk ettiği Beyoğlu Yeni Çarşıspor’u 3-0’lık net bir skorla mağlup etmesine rağmen grup şampiyonluğu mücadelesini noktalayan İskenderunspor gözünü Play Off maçlarına dikti. Gruptan şampiyon olarak çıkan Düzcespor’u tebrik eden Turuncu Mavili ekibin Kulüp Başkanı Hakan Bolat “Biz Play Off’lara kamdık. Play Off’larda kiminle nasıl karışılacağımız gelecek hafta belli olacak. Maçlar 12 Mayıs’ta başlıyor. Üç maç üzerinden olacak, birinci maçımız deplasmanda, ikincisi sahamızda, finali de tarafsız sahada oynayacağız” dedi.

 

MOTİVE OLMAMIZ GEREKEN TEK ŞEY PLAY-OFF

Şu anda motivasyon olmamaları gereken tek şeyin play Off’lar olduğunun altını çizen Turuncu-Mavili Kulübün Başkanı Hakan Bolat “Play Off’larda Allah’ın izniyle alnımızın akıyla üç maçı da alarak şampiyonluğu İskenderun’a getirmek istiyoruz. Bugünden itibaren yeni bir lig başlar gibi gecemizi, gündüzümüze katacağız, motivasyonumuzu en üst düzeye çekip, Play Off’ta şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız. Tabi burada tüm şehrimizin takımının motivasyonunu yükseltmesi, bütün devlet erkanı ile herkesin bize destek çıkması gerekiyor. Önümüzde play Off’larda üç maçımız kaldı, gerçi Kuşadası’na gittikten sonra üç maçımız kalıyor. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız, iyi futbol oynuyoruz, inşallah bunu bozmayız. Şampiyon olmak için elimizden gelini yapacağız” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)