HEPİMİZİN BİR RENGİ VAR

  • Eklenme Tarihi :13.01.2023 | 11:40
  • Muhabir :

ATAKAŞ Hatayspor’un Teknik Direktörü Volkan Demirel, Hatay’ın yukarıdan bakıldığında kapalı bir kutu olduğunu ancak içine girdikçe, Hatay’a boşuna medeniyetler şehri denmediğinin anlaşıldığını söyledi.

HEPİMİZİN BİR RENGİ VAR

HATAY’A BOŞUNA MEDENİYETLER ŞEHRİ DEMEMİŞLER

 Katıldığı bir programda konuşan Demirel, “Hatay yukarıdan bakıldığında kapalı bir kutu gibi. Ancak içine girdikçe, her açılan kapının ardından yeni bir kapı açılıyor. Hatay’a boşuna medeniyetler şehri dememişler. Herkesi kültürel anlamda insancıl anlamda, sosyal anlamda çok değerli buluyorum. Çünkü her gördüğüm insanla o samimiyeti, o göz temasını kurabiliyorum. Oda benim için çok önemli. İnsanın gözlerine bakarak konuşmayı çok severim. Eğer bir insan gözünü gözünüzden kaçırmıyorsa o insandan herhangi bir sıkıntı gelmez. Burada her insanla göz göze çok uzun süreler konuşabiliyorum. O yüzden burada olmaktan, Hatay’ı tanımaktan, Hataylı insanlarla beraber bir hedefin peşinden koşmaktan çok memnunum.” dedi.

Hatay’ın kendisini de kabullendiğini düşündüğünü belirten Demirel, “Ben Hatay’ı çok sevdim. İnşallah burada hep beraber, belki kısa vadede değil ama uzun vadede Hatay için elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum. Hepimizin rengi var. Hepimizin içinde anneden, babadan, amcadan, kalan bir renk var. Hepimiz bir takımlı olmuşuzdur. Ama o renkler tamamen saha içindeki rekabetle alakalıdır. Ben hiçbir zaman o rekabeti saha dışına yansıtmam. O yüzden benim için Galatasaraylı olanda, Beşiktaşlı olanda, Trabzonlu olanda yani insan olan herkesin benim gözümde her zaman değeri vardır.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)