HER ZAMAN BİR HEDEFİMİZ OLACAK

  • Eklenme Tarihi :14.12.2022 | 10:24
  • Muhabir :

HATAYLILARI MUTLU ETMEK İSTİYORUM

HER ZAMAN BİR HEDEFİMİZ OLACAK

 Hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Bordo-Beyazlılarda Teknik Direktör Volkan Demirel her zaman bir hedeflerinin olacağını belirterek, “Bu hedef doğrultusunda ilerleyeceğiz. Ama dediğim gibi tek derdim Hatay’ı ve Hataylılara mutlu etmek.” dedi.

 Atakaş Hatayspor’un, lige verilen arada hazırlıkları sürüyor. Teknik direktör Volkan Demirel’in nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Oynadığı iki hazırlık maçında futbolcularının ortaya koyduğu performanstan memnun kalan Demirel, aranın ardından futbolculara daha iyi bir Hatayspor izlettireceklerini söyledi.

Futbolcularının idmanlarda her şeylerini ortaya koyduğunu belirten, Demirel çok karakterli bir futbolcu topluluğu ile çalıştığı için kendini şanslı hissettiğini söyledi.

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

Çok karakterli bir futbolcu topluluğu ile çalıştığını belirten Volkan Demirel, “Çalıştıkça, tanıdıkça bunu daha iyi anladım. Onları gördükçe hedeflerimizi devamlı yukarıya çekiyorum. Çünkü elimdeki oyuncu grubu elverişli değilse böyle konuşamam ben. Bu grupla, bu sene inşallah elimizden geldiğince yukarılara çıkarak, seneye eminim ki daha büyük hedeflere oynayacağız. Çünkü hem şehir hemde Hataylılar bunu hak ediyor. Bende hakkettikleri için, kendim için, takım için Hatay için elimden geleni yapacağım. Ondan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Hedeflerinin hep olacağını, bu sene başka bir hedef, seneye başka bir hedeflerinin olacağını belirten Genç çalıştırıcı, “Allah uzun ömürler verirse, burada çalışmaya, buradan sonra başka yerlerde çalışmaya devam edeceğim. Ama hep hedeflerimiz olacak. Bu hedef doğrultusunda ilerleyeceğiz. Ama dediğim gibi tek derdim Hatay’ı ve Hataylılara mutlu etmek.”

FUTBOLCULARIMIN ARKADAŞIYIM

“Ben futbolcularımın teknik direktörü değil, arkadaşıyım. Her zamanda öyle olacak. Yaş olarak büyük olduklarımın abisiyim, yaşıt olduklarımla arkadaşım. Ben her zaman iyi ilişkiyi ön planda tutacağım. Bunun içinde tepki alıyorum. Herşeye rağmen yaptığım şeyin doğru olduğunu düşünüyorum. Biz geldiğimizde evet psikolojik olarak düşük bir takım vardı. Ama bunu tek başıma düzeltmedim. Yönetimimizle, başkanımızla, ekibimle hep beraber yaptık. Ben hiç bir şeyi tek başıma yapamam bu bir ekip işi.” dedi.

BİR SİNERJİ YAKALADIK

Hem ekibinde hemde futbolcu grubunda bir inanmışlık olduğunu belirten Demirel, “Yönetimimiz de aynı şekilde. Bir sinerji yakaladık ve bu sinerjiyi en yukarılara doğru götüreceğiz. Aldığımız galibiyetlerde bu sinerjinin yukarılara çıkmasına yardımcı oldu. Belki ilk 2 hafta 3 puan almasaydık çok daha zor olacaktı. Hep oyun oyun deniliyor ya. Aslında futbol oyun değil, futbol sonuç. Belki oyunu devam ettirseydik hala alt sıralarda olurduk. Ama biz o oyuna devam etmeyip kazanma odaklı oynadık. Ben buraya geldiğimde her düşündüğümü gerçekleştirdim. Bundan sonra da bir şeyler yapmayı düşünüyorum. İnşallah onlarda gerçekleşecek.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)