HİÇBİR ZAMAN ÇIKIP AĞLAMADIK, SIZLAMADIK! - Hatay Söz Gazetesi

HİÇBİR ZAMAN ÇIKIP AĞLAMADIK, SIZLAMADIK!

  • Eklenme Tarihi :21.05.2024 | 08:00
  • Muhabir :Haber Merkezi

HİÇBİR ZAMAN ÇIKIP AĞLAMADIK, SIZLAMADIK!

Hatayspor Başkan Vekili Aydın Toksöz, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi ve yönetim kurulu üyelerine gönderdiği mesajda, “Hiçbir zaman çıkıp ağlamadık, sızlamadık, hakaret etmedik, ettirmedik ama bu şehrin bu kulübün haklarını da savunacağız diye kimseye söz söylemedik. Söyletmedik” dedi.

Aydın Toksöz, yaptığı açıklamada, TFF’ye gönderdiği mesajı kamuoyu ile paylaşarak, Hatayspor’un son haftalarda uğradığı haksızlığa dikkat çekti.

Toksöz, mesajında şu sözlere yer verdi:

“Kıymetli arkadaşlar bu şehir bu takım bu şekilde kaybetmeyi, bu şekilde küme düşürülmeyi haketmiyor. Biz şerefemizle her zaman dik durduk takımın kimsesiz olduğu için biz bu duruma geldik.

Bu kadar kolay kaybetmemeliyiz, kaybettirilmeliyiz. Umutlar yıkılmış bir şehrin umutlarıydı bu şehrin çocuklarının hayalleri bu kulüpte oynamaktı bunları yıkmayalım.

Bu şehre gelen yardımdan daha da değerli bu şehre yapıldı sanılan yardımlardan da. Ne TFF ne AFAD ne bakanlık ne de yapılan kampanyalardan bir kuruş Hatayspora diğer kulüplerden farklı bir şey gönderilmedi.

Onurlu bir şekilde lige başladık hiçbir şeye sahip değildik futbolcumuz dahi yoktu tesisimiz yoktu.

Biz yine yürekli kardeşlerimiz futbolcularımız ile birlikte yola çıktık. Sadece adalet istedik ve adaleti sağlamanız için yalvardık.

Hiçbir zaman çıkıp ağlamadık, sızlamadık, hakaret etmedik, ettirmedik ama bu şehrin bu kulübün haklarını da savunacağız diye kimseye söz söylemedik. Söyletmedik.

Allah’a inanıyoruz haftaya Trabzon-Ankaragücü,

Galatasaray-Konyaspor maçında neler olacak göreceğiz..

İnşallah orada da yine senaryo gereği oynanacak bir film izletilmeyiz .

Saygı ve selamlarımla..”