İki haftadır çok şanslıyım!

  • Eklenme Tarihi :10.10.2022 | 12:43

Alanyaspor karşısında yaptığı kurtarışlarla alınan galibiyette büyük bir pay sahibi olan Erce Kardeşler, iki haftadır çok şanslı olduğunu söyledi.

İki haftadır çok şanslıyım!

Her zaman bir kalecinin kurtarabileceği topların gelmesi tekdirde o topları kurtarabileceğini inandığını belirten Erce, “Bir futbolcu iyi vuruş yaptığı zaman yüzde 90 gol oluyor. Şanslıydım ama dediğim gibi sadece benim performansım önemli değil. Kim iyi oyacaksa o iyi olsun ve biz hep kazanalım. Gerekirse 5-4 kazanalım. Kimin iyi oynadığından ziyade bence bizim kazanmamız önemli. Ularım ki haftaya da kazanırız ve yolumuza mutlu bir şekilde devam edebiliriz.” dedi.

 

VOLKAN HOCANIN ÇOK BÜYÜK KATKISI VAR

Voltan Demirel’in göreve başlamasının ardından idmanlarda daha çok dikkat ettiğini belirten Erce, “idmanlarda kötü bir şey yaptığımda acaba Volkan hoca benim hakkımda ne düşünür. Benim hakkımda kötü kaleci olduğumu düşünür mü? Yani gerçekten Fenerbahçeli olun yada olmayın Türkiye’nin belki de dünyanın sayılı kalecilerinden biri. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte uzun yıllar oynamak gerçekten de çok zor. Bunu hepimiz biliyoruz. Ben şu anda Volkan hocanın yeteneğinin dışında Fenerbahçe’de nasıl tutunabildiğini çok iyi anlıyorum. Gerçekten inanılmaz derecede mütevazi bir insan. Saha içinde olması gerektiği gibi çok sert ama saha dışında bize bir abi gibi davranıyor. Futbolu konuşuyoruz. Futbolun dışında da her şeyi konuşabiliyoruz. Bir abi kardeş ilişkisi kurduk. Bu iki haftalık çıkışımızda onun çok büyük katkısı var. Hem onun hemde ekibinin. ” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)