İLK 10 ZOR DEĞİL

  • Eklenme Tarihi :10.12.2022 | 01:50
  • Muhabir :

İYİ VE GÜZEL BİR ORTAMDA ÇALIŞIYORUZ

İLK 10 ZOR DEĞİL

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel önlerine koydukları ilk 10 hedefine ulaşmanın zor olmadığını belirterek, “Bu sene için güzel bir hedef bu hedefe ulaşmak için çalışıyoruz. Bu süreçte taraftarlarımız bizleri yalnız bırakmasın, her maçta tribünleri doldursunlar.” dedi.

 ATAKAŞ Hatayspor Antalya’da hazırlıklarını sürdürüyor. Antalya’da iki günlük çalışmanın ardından Fatih Karagümrük ile ilk hazırlık maçını oynayan Bordo-Beyazlılar sahadan 2-0 mağlup ayrılmanın üzüntüsünü yaşarken, hazırlıklarına dün yaptığı idmanla devam etti.

Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Atakaş Hatayspor’un dün yaptığı idman yaklaşık 1 saat 20 dakika sürdü. Fatih Karagümrük karşısında forma giyen futbolcuların yenileme çalışması yaptığı idmanda, diğer futbolcular dar alanda top kampa çalışması yaptı.

ÇOK ÇALIŞIYORUZ

Lige verilen dünya kupası arasında hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Atakaş Hatayspor’da Teknik Direktör Volkan Demirel, önlerine koydukları ilk 10 hedefine ulaşmanın zor olmadığını söyledi. İyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve hedeflerine ulaşmak için çok çalıştıklarını belirten Demirel, “Atakaş Hatayspor’daki ilk yılımda hayalim ligi ilk 10’de bitirmek. Sonrasında da Hatayspor’u Avrupa’ya taşımak hayallerim arasında yer alıyor.” dedi.

SONUÇ ÖNEMLİ DEĞİL

Fatih Karagümrük oynadıkları Fatih Karagümrük maçını kaybetmelerinin kendileri için hiçbir şey ifade etmediğini belirten Demirel, “Tabi ki kazanmak istedik. Ancak hazırlık maçlarının sonuçları önemli değil. Daha çok forma şansı bulamayan futbolcularımız şans verdik ve son durumlarını görme fırsatı bulduk. İyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Antakya’da 1 hafta daha geçirip bu süre içerisinde en az 3 hazırlık maçı daha oynamayı planlıyoruz.”

İYİ VE GÜZEL BİR ORTAMDA ÇALIŞIYORUZ

“İyi ve güzel bir ortamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Lige verilen arada daha iyi kaynaşma fırsatı bulduk. Arkadaşlarımız onlardan neler istediğimizi bu dönemde daha net anladılar. İstediklerimizi de sahaya yansıtmaya çalışıyorlar. Herkes iyi niyetle çalışıyor ve takım için elinden geleni yapıyor. Antalya kampı biçim için çok verimli geçecek. Bu dönemi en iyi şekilde değerlendirip, lige verilen aranın ardından ilk 10 hedefimiz için yeniden mücadele etmeye başlayacağız.” dedi.

TARAFTARLARIMIZ BİZLERİ YALNIZ BIRAKMASIN

Hatay’da olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Demirel, “Ben Hatayı Hataylılarda beni sevdi. Sadece maçlarımıza olan ilgisizlik meni üzüyor. Halen istediğimiz taraftar sayısına ulaşamadık. Beşiktaş maçında olduğu gibi kendi evimizde oynadığımız her karşılaşmada dolu tribünler görmek istiyoruz. Taraftarlarımızın takımlarına destek çıkmalarını ve tribünleri  her maçta doldurmalarını bekliyoruz. Bizleri bu zor süreçte yalnız bırakmasınlar.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)