İLK YARININ SON MAÇI

  • Eklenme Tarihi :11.01.2023 | 11:00
  • Muhabir :

BORDO-BEYAZLILAR GALATASARAY MAÇININ HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

İLK YARININ SON MAÇI

Atakaş Hatayspor Süper Ligin ilk yarısını Galatasaray maçıyla kapacak. Cuma günü deplasmanda Galatasaray ile karşı karşıya gelecek olan Bordo-Beyazlılar bu önemli karşılaşmanın hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Bordo-Beyazlılar ligin ilk yarısını puanla kapatmanın hesaplarını yapıyor.

 ATAKAŞ Hatayspor Süper Ligin 19. Haftasında karşı karşıya geleceği Galatasaray maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar lider Galatasaray’dan puan kopartıp ligin ilk yarısını iyi bir sonuçla bitirmenin hesaplarını yapıyor.

Türkiye’nin en iyi kadrosuna sahip, Süper Ligin lideri Galatasaray karşısında hedeflerinin puan yada puanlar almak olduğunu belirten Teknik Direktör Volkan Demirel, “Rakibin kim olduğu bizim için önemli değil. Bundan öncekiler gibi bundan sonra da oynayacağımız tüm maçlar çok zor olacak. Galatasaray maçı da bunlardan biri” dedi.

HATAY’IN YERİ BURASI DEĞİL

Oynadıkları son 4 karşılaşmada girdikleri pozisyonları gol yapamamanın sıkıntısını yaşadıklarını belirten Demirel, “Evet oyun olarak iyi bir gelişim sağladık. Tek eksiğimiz gol. 4 maçta 23-24 tane pozisyona girdik. Bunlardan sadece 3’in gol yapabildik. Gol olmayınca galibiyette olmuyor. Herşeye rağmen taraftarlarımız umutsuzluğa kapılmasın. Hatay’ın yeri buralar değil. İnşallah ilerleyen hafta alacağımız sonuçlarla bu günleri geride bırakacağız. Şimdi önümüzde Galatasaray maçı var. Maç maç giderek içinde bulunduğumuz durumdan kurtulacağız.”

KAFAMIZDA 2-3 TRANSFER VAR

“Ara transfer döneminde kafamızda 2-3 tane transfer var. Transferler yapacağız demekle olmuyor. Şartlar var. Oluru var olmazı var. Yani bir çok şey var. çalışacağız. Elimizden geldiği kadar buraya uyum sağlayabilecek, hem maddi hemde manevi olarak bizleri yormayacak, hemde kulübün faydalanabileceği oyuncuları alacağız. Bir iki tane oyunca var gelmeyi bekleyen. Büyük ihtimalle transfer dönemi açıldığında aramıza katılacaklar. Belki onların dışında 1-2 transfer daha olabilir. Ama çok fazla bütçeyi yormak istemiyorum. Olabilecek transferleri yaptırmak istiyorum.”

OYUNCULARI GETİREBİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

“Taraftarlarımız sadece sabretsin. Ben elimden geldiği kadar Hatay’ı yormadan en iyi şekilde transferleri yapmaya çalışacağım. Alacağımız futbolcularda hazır. Gelir gelmez forma giyebilecek oyuncular. Biri orta saha, biri de kenarda oynayabilen, hemde forvet oynayabilen çok yönlü bir oyuncu. İnşallah bu futbolcuları getirebiliriz. Getirebilmek içinde çok çalışıyoruz.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)