İŞ İNSANI ŞAŞMAZ'DAN BAŞKAN ÖNTÜRK'E ÇAĞRI! - Hatay Söz Gazetesi

İŞ İNSANI ŞAŞMAZ'DAN BAŞKAN ÖNTÜRK'E ÇAĞRI!

  • Eklenme Tarihi :27.06.2024 | 13:47
  • Muhabir :ERTUĞRUL OKTAY

Hatayspor yönetimine talip olan Mehmet Şaşmaz, kongre öncesi Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Başkanı Mehmet Öntkürk’e adil olması çağrısında bulundu.

İŞ İNSANI ŞAŞMAZ'DAN BAŞKAN ÖNTÜRK'E ÇAĞRI!

Düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunan İş İnsanı Mehmet Şaşmaz, HBB Başkanı Öntürk’ün Hatay’ın işleriyle ilgilenmesini, Hatayspor’a liste yapmaktan vazgeçmesini istedi.

Hatayspor sevdalısı olduklarını ve 23 arkadaşıyla Bordo-Beyazlı kulübe hizmet için yola çıktıklarını anlatan Şaşmaz, “Hatayspor’u yönetmek bizim işimiz. Heyecanımızla, motivasyonumuzla, bilgi ve becerimizle bu kulübü en iyi şekilde yöneteceğimize inanıyoruz. Bize engel olmasınlar” dedi.

HBB Başkanı Mehmet Öntürk’ü Hatayspor kongresi öncesi 250 kişiyi kulübe yeni üye yaptırarak seçime gölge düşürmekle suçlayan İş İnsanı Mehmet Şaşmaz, “Sayın Mehmet Öntürk’e buradan sesleniyorum; adil ol, tarafsız ol. Hatay seni Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçti, memlekette yapılacak çok iş var, sen onlarla uğraş. Hatayspor’a liste hazırlamakla zamanını boşa harcama. Sen Hatay’ı yönet, Hatay’ın sorunlarıyla ilgilen. Bu iş senin uzmanlık alanın değil. Bırak bu kulübü ehil insanlar yönetsin. Seçime müdahil olma, yeni üye yaparak, tarafsızlığını yitirme. Bu adil değil, etik değil. Benim karşıma kim çıkarsa çıksın ben adayım. Recep Atakaş da çıksa, sende çıksan adayım. Bir oy alacağımı bilsem dahi aday olacağım. Biz projelerimizle adayız. Hatayspor’u 5 yıl yönetecek projelerimizi kongrede açıklayacağız. HBB’den bir lira destek istemiyoruz.” dedi.