İSKENDERUN SPOR TEKNİK DİREKTÖR NEDİM YİĞİT'E EMANET

  • Eklenme Tarihi :26.12.2022 | 12:59
  • Muhabir :

BAHADIR EROL İSKENDERUN SPOR'DA

İSKENDERUN SPOR TEKNİK DİREKTÖR NEDİM YİĞİT'E EMANET

2022-2023 futbol sezonun ilk yarısında TFF 2. Lig Kırmızı grupta zirve mücadelesini sürdüren İskenderunspor ara transfere hızlı başlayarak, yollarını ayırdığı teknik direktör Yenihayat’ın yerine, Netim Yiğit’le anlaştı.

Turuncu-mavili Kulüp, Teknik Direktörlük konusunda daha önce Genç Milli Takımlar ile A Milli Takım, Galatasaray, Başakşehir, Altınordu ve Göztepe’de görev almış Nedim Yiğit ile anlaşma sağlandığını kamuoyu ile paylaştı.

Bilindiği üzere geçen sezon İskenderunspor’u şampiyon yaparak üçüncü ligden ikinci lige taşıyan başarılı teknik direktör Bülent Yenihayat ile Kulüp kısa bir süre önce karşılıklı anlaşarak yollarını ayırmıştı.

Ara transfer çalışmalarını eksik mevkilerdeki futbolcular ile teknik direktör konusunda yoğunlaştıran İskenderunspor Kulüp yönetimi, Teknik Direktör sorununu Ozan Kabak, Emre Çolak ve Semih Kaya gibi oyuncuları Türk futboluna kazandıran Nedim Yiğit ile anlaşma sağlayarak çözdü.

Bu İskenderunspor 1. Ligde mücadele eden Bodrum sporda top oynayan orta saha oyuncusu Bahadır Erol’u da renklerine bağlamıştı. Bodurum A.Ş spora 2021’de transfer olan Samsun doğumlu 28 yaşındaki orta saha oyuncusu Bahadır Erol, bu sezon takımında 11, bir kupa maçında oynadı, bir golü var. (Haber Merkezi)