İskenderunspor Maçı Dev Ekranda İzlenecek

  • Eklenme Tarihi :13.05.2022 | 09:42

İskenderun Belediyesi, ikinci lig yolunda play-off müsabakasına çıkacak olan İskenderunspor’umuzun 52 Orduspor ile oynayacağı müsabakayı Atatürk Anıt Alanında kurulacak dev ekran ile canlı olarak yayınlayacak.

İskenderunspor Maçı Dev Ekranda İzlenecek

Tüm İskenderun halkını, yarı final maçını birlikte izlemeye, hafta sonu gerçekleştirilecek etkinlik ve konserlere davet eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Bu hafta sonu gençlerimiz ve değerli hemşerilerimiz için birçok aktivite ve konser düzenliyoruz. İkinci lig yolunda play-off müsabakasına çıkacak olan İskenderunsporumuzun 52 Orduspor ile oynayacağı müsabakayı Atatürk Anıt Alanına kuracağımız dev ekranda canlı olarak yayınlayacağız. Sizlerin aracılığıyla İskenderunsporumuza bir kez daha başarılar diliyorum.

 

14 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’da tüm hemşerilerimizi sahil bandında düzenlenecek olan Türk Yıldızları gösterisini izlemeye davet ediyorum. Ayrıca yine 14 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21.30’da gençlik haftası dolayısıyla Atatürk Anıt alanında düzenleyeceğimiz Gece Yolcuları konserine tüm bölge halkını davet ediyorum. 15 Mayıs Pazar günü saat 17.00’de Atatürk anıt alanında gerçekleştirilecek olan uçurtma şenliği etkinliğine tüm çocuklarımızı ve ailelerini davet ediyoruz. Aynı gün akşamı saat 20.00’da musiki derneğimizin ve Adana Öğretmenler Korosu tarafından gerçekleşecek olan Kardeş Korolar Konseri ve 21.30’daki Zakkum konserine de tüm halkımız davetlidir” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)