İSKENDERUN’U TEMSİL EDECEKLER - Hatay Söz Gazetesi

İSKENDERUN’U TEMSİL EDECEKLER

  • Eklenme Tarihi :27.12.2023 | 10:37
  • Muhabir :Haber Merkezi

İSKENDERUN’U TEMSİL EDECEKLER

Türkiye Taekwando federasyonu 2023 yılının son faaliyeti kapsamında Kulüpler Türkiye Taekwando şampiyonasında İskenderun’u iki Kulüp temsil edecek.

 

26-29 Aralık 2023 tarihleri arasında Konya’da yapılacak oyan Türkiye Taekwando şampiyonasına depremin büyük yıkımını yaşayan Hatay’ın İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren 5 Temmuz İskenderun belediye spor ile Özşampiyonlar spor kulübü sporcuları temsil edecek.

SPORCULARIM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Antrenör Mehmet Korhan her iki kulüpten 12 sporcu ile İskenderun’u Konya’daki şampiyonada başarıyla temsil etmek istediklerini belirterek “Depremden Taewando sporu ve sporcuları da etkilendik. Ancak deprem sonrasında kendimizi toparlayarak, çalışmalarımıza başladık. Sporcularımız da kısa sürede adapte oldu. Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. İyi bir şekilde temsil etmek için Konya’daki yarışmada yer alacağız. Hedefimiz her zaman olduğu gibi madalya kazanmak olacak. Bize her zaman desteklerini esirgemeyen İskenderun Belediye başkanımıza şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.