İTSO’DAN TAM DESTEK

  • Eklenme Tarihi :08.04.2022 | 09:47
  • Muhabir :

Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç, beden eğitimi öğretmenleri ve okulun Basketbol ve Masatenisi takımında yer alan sporcu öğrencileri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na (İTSO) nezaket ziyaretinde bulundular.

İTSO’DAN TAM DESTEK

Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri ziyaretin anısına, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a çiçek takdiminde bulundu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, şehrimizin güzide okullarından Namık Kemal Ortaokulu müdürü AliKoç  nezdinde Beden Eğitimi hocalarını ve öğrencilerini başarılarından ötürü tebrik ederek, katılacakları Türkiye finallerinden de en iyi sonuçla dönmeleri temennisinde bulundular.

Namık Kemal Ortaokulu Masa Tenisi Takımı, Okul Rehber öğretmeni Mustafa  Yıldırımın koordinesinde,  Akdeniz Bölge şampiyonu olduktan sonra 18 Nisan tarihinde  Kastamonu’da düzenlenecek olan Türkiye birinciliği yarışmalarına katılacaklar.

Yine Namık Kemal Ortaokulu Yıldız Kız Basketbol Takımı da Beden Eğitimi öğretmenleri Batuhan Gözütok ve  Hamza Aslantaş  koordinesinde, 22-25 Mart tarihleri arasında  Mersin’de düzenlenen Türkiye yarı finallerine katılmış ve ilk 16 ya kalma  başarısı göstermiştir. (Haber Merkezi)