İYİ BAŞLADIK KÖTÜ BİTTİ

  • Eklenme Tarihi :30.12.2022 | 14:34
  • Muhabir :

Oyuna iyi başladıkları konusunda birleşen Bordo-Beyazlılar futbolcular, ilk dakikalarda ellerine geçirdikleri gol fırsatlarını değerlendiremedikleri için çok üzgün olduklarını belirttiler.

İYİ BAŞLADIK KÖTÜ BİTTİ

BORDO-Beyazlı futbolcular Fenerbahçe karşısında alınan 4-0’lık yenilgiyi değerlendirdi. 

Fenerbahçe karşısında oyuna iyi başladıkları ve gol pozisyonları da bulduklarını belirterek, “Engin Can Aksoy, “Maça iyi başladık, ilk yarıda biri ofsayt olmak üzere 3 pozisyonumuz var. Onları atabilseydik maç çok farklı olurdu. Ama atamadık. Yediğimiz ilk golden sonra kırılmaya başladık. Ondan sonra da ikinci, üçüncü ve dördüncü golle maçı kaybettik özgünüz. Salı günü oynayacağımız Ümraniye maçıyla ligde yeni bir çıkış yakalamak istiyoruz.” dedi.

SON DERECE ÜZGÜNÜZ

Fransız futbolcu Rayane Aabid’de büyük bir kulübe karşı büyük bir maç oynadıklarını belirterek, “Fenerbahçe Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri ve bu kulübe karşı büyük bir maç oynadık. Karşılaşma öncesinde aslında Fenerbahçe’yl iyi analiz ettik. Maça iyi de başladık fırsatlarda yakaladık. Ancak o fırsatları iyi sonlandıramayınca oyun tamamen bizim tersimize döndü ve farklı bir yenilgi aldık. Son derece üzgünüz.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)