KAAN TEMİZLİKTEN SPONSORLUK MÜJDESİ

  • Eklenme Tarihi :31.05.2022 | 09:20
  • Muhabir :

Antakya Gençlik Spor Kulübü, geride bıraktığımız futbol sezonunda takıma isim sponsorluğu yapan Kaan Temizlik ve Sağlık Firması sahibi Mükerrem Taşçıoğlu’na maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür etti.

KAAN TEMİZLİKTEN SPONSORLUK MÜJDESİ

1926 yılında kurulan ve ilimizin en köklü spor kulüplerinden Antakya Gençlik, geride bıraktığımız futbol sezonunda takıma isim sponsorluğu yapan Kaan Temizlik ve Sağlık Firması sahibi Mükerrem Taşçıoğlu’na maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür etti. 

Kaan Temizlik Antakya Gençlik Spor Kulübü Başkanı Sadullah Ergin, Başkanvekili Ahmet Davut ve Başkan Yardımcısı M. İdo Taşçıoğlu’nun işyerinde ziyaret ettiği Mükerrem Taşçıoğlu’na takım yönetimi ve sporcular adına şükran duygularını ifade etti. 

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen görüşme sonunda Mükerrem Taşçıoğlu, yeni sezonda da Kaan Temizlik olarak asırlık spor kulübü Antakya Gençlik’e sponsorluğa devam edeceği müjdesini verdi. Kaan Temizlik Spor Kulübü adına Taşçıoğlu’na çiçek, plaket ve Türk Bayrağı sunularak bir kez daha teşekkür edildi.  (Haber Merkezi)