KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK

  • Eklenme Tarihi :25.08.2022 | 08:42

Pazar günü deplasmanda Kasımpaşa ile karşı karşıya gelecek olan Atakaş Hatayspor’un kazanmaktan başka çaresi yok.

KAZANMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK

Çok kötü bir lig başlangıcı yapan Bordo-Beyazlılar bu önemli karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlanarak alacağı galibiyetle alt sıralardan kurtulmak istiyor.

 

Süper ligde yeni sezona kötü bir başlangıç yapan Atakaş Hatayspor’un kazanmaktan başka çaresi kalmadı. Trabzon ve Gaziantep yenilgileri ile tam bir hayal kırıklığı yaşayan, Bordo-Beyazlılarda Teknik direktör Serkan Özbalta’da tartışılmaya başlandı.

 

Genç teknik adamın Gaziantep maçında, yaptığı oyuncu değişikleri büyük tepki alırken, iki maçta alınan iki mağlubiyet sorgulanmasına da neden oldu. Ligin 4. Haftasına girilirken ligde puanı olmayan 4 takımdan biri olarak ligin dibine demir atan Bordo-Beyazlıları Kasımpaşa maçının ardından zor bir fikstür bekliyor.

KASIMPAŞA MAÇININ ÖNEMİ ARTTI

Pazar günü deplasmanda Kasımpaşa ile karşı karşıya gelecek olan Bordo-Beyazlılar için Kasımpaşa maçının önemi oldukça arttı. Kasımpaşa maçından galibiyetle ayrılarak zorlu fikstüre moralle girmek isteyen Atakaş Hatayspor, Kasımpaşa maçının ardından Adana Demirspor’u kendi sahasında ağırlayacak. Ardından Konya deplasmanına gidecek olan Bordo-Beyazlılar, Kayserispor’u kendi sahalarında ağırladıktan sonra Sivas deplasmanına çıkacak. Bu zorlu fikstürden en az zararla çıkmayı planlayan Atakaş Hatayspor için Kasımpaşa maçı çok büyük önem taşıyor.

HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR

Öte yandan Atakaş Hatayspor, Kasımpaşa maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Bordo-Beyazlılar yaklaşık 1 saat 20 dakika süren idmanda dinamik ısınmanın ardından, pas dirili ve dar alan çalışması yaptılar. Teknik direktör Serkan Özbalta nezaretinde yapılan idmanla hazırlıklarına devam eden Atakaş Hatayspor Antakya’daki son hasırlık çalışmasını Cumartesi günü gerçekleştirecek. (Yaser ÇAPAROĞLU)