KENDİMİ GÜÇLÜ HİSSEDİYORUM

  • Eklenme Tarihi :02.08.2022 | 10:02

Atakaş Hatayspor’un tecrübeli orta saha oyuncusu Mehdi Boudjemaa yeni sezonda takımına daha çok katkı vermek istediğini söyledi.

KENDİMİ GÜÇLÜ HİSSEDİYORUM

Erzurum’da yaptıkları hazırlık kampının çok iyi geçtiğini belirten Boudjemaa, “İyi bir kamp dönemi geçirdik. Çalıştığımız tesisler, yaptığı idmanlar çok iyiydi. Günde çift idman yaparak ağır bir tempoda geçen Erzurum kampında her şey mükemmeldi.” dedi.

Kamptan iki hafta önce bireysel çalışmalarına başladığını belirten Boudjemaa, “Koşularım olsun, güç olsun kuvvet olsun iki hafta boyunca çalıştım. Sonra Erzurum kampımız başladı burada da iyi bir şekilde lige hazırlandık. Yeni hocamızın bizden ne istediğini, neler yapmamızı beklediğini anladık. Hatayspor’da benim ikinci sezonum. Geçen sezon arkadaşlarımın ve personelin yardımı ile alıştım. Bu misyonu ben üstlendim. Yeni gelen arkadaşlara ben yardımcı olmaya çalışıyorum.”

KAZANMA AZMİM HEP VAR

 “Yeni sezon öncesinde kendimi daha güçlü ve daha formda hissediyorum. Yeni hocamız sakin biri. Ne istediğini biliyor. Bizlere de en güzel şekilde anlatıyor. Bizde onu anlayabiliyoruz. Bizlere de çok yakın davranıyor. Davranışları bana Ömer hocayı andırıyor.  Hedeflerim noktasında elimden gelenin daha fazlasını yapmaya alışkın biriyim. Kazanma isteğim hep içimde vardır. Daha iyi noktalara gelmek benim en önemli hedefim. Bu sene daha fazla gol atmak istiyorum. Umarım hiç birimizin sakatlanmadığı bir sezon olur. Geçen sene lige çok iyi başladık. Ama ligin ikinci yarısında biraz bocaladık. Bu sene onu da yaşamadan ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)