MEDİPOL BAŞAKŞEHİR MESAİSİ

  • Eklenme Tarihi :22.04.2022 | 10:10

Atakaş Hatayspor, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Medipol Başakşehir maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR MESAİSİ

Başakşehir mesaisini sürdüren Bordo-Beyazlılarda Teknik Direktör Ömer Erdoğan, İstanbul deplasmanından iyi sonuçla dönmek istediklerini söyledi.

SPOR Toto Süper Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor, Medipol Başakşehir maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Son 4 haftadır galibiyet yüzü görmeyen Bordo-Beyazlılarda hedef üç puan.

Osman Çalgın tesislerinde Teknik direktör Ömer Erdoğan nezaretinde Başakşehir mesaisini sürdüren Atakaş Hatayspor’un yaptığı son idman 1 saat  15 dakika sürdü. Dinamik ısınma ile başlayan idmanda bordo-beyazlılar pas dirili ve dar alanda top kampa çalışması yaptı. Taktik çalışmanın ardından, Başakşehir maçının bir provası yapıldı.

BAŞAKŞEHİR İYİ TAKIM

Pazar günü oynayacakları karşılaşmaya çok iyi hazırlandıklarını belirten Atakaş Hatayspor’un Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Medipol Başakşehir iyi bir takım. İyi futbol oynayıp iyi mücadele ediyorlar. Aynı zamanda bu ligin şampiyonlarından biri. Bu yüzden rakibimize saygı duyuyoruz. Zor bir maç olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Bizim bir iki tak daha moral ve motivasyonumuz üst düzeyde olacak. İyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Hedefimiz İstanbul’da iyi bir sonuç alarak, Hatay’a dönmek istiyoruz. Bunu başaracak gücümüzde var’ dedi. 

İYİ BİR YERDE BİTİRECEĞİZ

Ligde kalan 5 haftada 15 puan toplamayı kendilerine hedef olarak koyduklarını belirten Teknik Direktör Ömer Erdoğan, “Kalan 5 haftada kazanıp ligi iyi bir yerde bitirmek istiyoruz. Bu saatten sonra alınacak her galibiyetin büyük önemi var. Medipol Başakşehir maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Herşey palan ve programımız devam ediyor. İyi bir şekilde hazırlanıp rakibimizin karşısına çıkacağız ve bu maçı almak içir çok iyi mücadele edeceğiz. Eksiklerimiz var ama bu büyütülecek bir şey değil. Başakseyin maçından mutlaka puanla ayrılıp son 4 haftaya irmek istiyoruz.” dedi.  (Yaser ÇAPAROĞLU)