MÜSABAKALAR ANTAKYA’DA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

  • Eklenme Tarihi :28.12.2022 | 15:58
  • Muhabir :

Müsabakaların ödül törenine AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve AK Parti Kadın Kolları Antakya İlçe Başkanı Selma Sönmez katılım gösterdi.

MÜSABAKALAR ANTAKYA’DA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Antakya Belediyesi destekleri ile organize edilen 24. Etap Masa Tenisi Dostluk Ligi müsabakaları farklı şehirlerden 150 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi. 24 – 25 Aralık tarihlerinde Antakya Merkez Spor Salonunda gerçekleştirilen müsabakalar şölen havasında geçti. 

Başkan Yılmaz turnuva ikincisi olan Gaziantep’tan Taha Mert Kılıçoğlu adlı sporcunun ödülünü takdim ederek, tebrik etti. AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ise turnuvanın şampiyonu Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Sporcusu Mustafa Nebhan’ı tebrik ederek ödülünü takdim etti. Milletvekili Çelik böyle önemli bir organizasyona destek verdiği için Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a teşekkürlerini iletti. Başkan Yılmaz programın sonunda dereceye giren sporcular ve aileleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi. (Haber Merkezi)