OCAK’TA İMZA ATMASI BEKLENİYOR

  • Eklenme Tarihi :31.12.2022 | 02:02

Atakaş Hatayspor, transferde Zonguldak Kömürspor’dan Fatih Bektaş’ı radarına aldı. Fenerbahçe altyapısında yetişen 21 yaşında sol açık mevkisinde oynayan Fatih Bektaş’ın Ümit Milli Takımdan Bertuğ’un takım arkadaşı olduğu ifade edildi.

OCAK’TA İMZA ATMASI BEKLENİYOR

TFF 2. Lig’de Zonguldak Kömürspor forması giyen Fatih Bektaş’ın uzun süredir scout ekibi tarafından izlendiği belirlendi. İleriye dönük olarak düşünülen genç oyuncunun transferini gerçekleştirmek için çaba sarf eden Hatayspor yönetimi, transferde teknik direktör Volkan Demirel’in de onayını aldığı öğrenildi.

Ümit Milli takım forması da giyen genç oyuncu hakkında takım arkadaşı Bertuğ Özgür Yıldırım’ın da olumlu referans verdiği ileri sürüldü.

Hücuma dönük oynayan sol ayaklı Fatih Bektaş’ın gelecekte Türk futboluna yıldız olmaya aday oyuncu olacağı konusunda görüş bildiren scout ekibi, Hatayspor’a transferin mutlaka gerçekleştirilmesi için onay verdikleri bildirildi. Genç oyuncunun ara transfer döneminin başlaması ile Hatayspor ile sözleşme imzalaması bekleniyor. (Yaser ÇAPAROĞLU)